Search
-
Vulcano Vespers - Guianciale Whole
approx. 1200g
Regular price €59,99 EURSale price €59,99 EUR Regular priceUnit price €49,99 per kg -
Up to 10% off2 x approx. 200g
Regular price €7,19 EURSale price €7,19 EUR Regular priceUnit price €8,99 per kg€7,99 EUR -
Regular price €19,90 EURSale price €19,90 EUR Regular priceUnit price per€19,90 EUR -
200g - 2000g
Regular price From €25,49 EURSale price From €25,49 EUR Regular priceUnit price €127,45 per kg€25,49 EUR -
Teutschenthaler Natural Meat - Knackwurst Package
approx. 1900g
Regular price €74,99 EURSale price €74,99 EUR Regular priceUnit price €39,47 per kg -
Only 2 leftRegular price €27,99 EURSale price €27,99 EUR Regular priceUnit price per€27,99 EUR -
250g
Regular price €4,99 EURSale price €4,99 EUR Regular priceUnit price €19,96 per kg€4,99 EUR -
1000g
Regular price €13,99 EURSale price €13,99 EUR Regular priceUnit price €13,99 per kg -
10-16 pieces - 10kg Party Box
Regular price €118,99 EURSale price €118,99 EUR Regular priceUnit price €11,90 per kg€118,99 EUR -
Knochenbrühe Pulver 500g – Weiderind aus Schweden
Regular price €44,95 EURSale price €44,95 EUR Regular priceUnit price per -
Up to 10% off1300-1700g
Regular price From €35,54 EURSale price From €35,54 EUR Regular priceUnit price €27,34 per kg€39,49 EUR -
Up to 10% off2800g
Regular price €114,29 EURSale price €114,29 EUR Regular priceUnit price €40,82 per kg€126,99 EUR -
Up to 27% offOnly 2 leftRegular price €9,50 EURSale price €9,50 EUR Regular priceUnit price per€12,99 EUR -
Up to 10% off1000g
Regular price €27,89 EURSale price €27,89 EUR Regular priceUnit price €27,89 per kg€30,99 EUR -
BIO Feinkost Englert - Boney Beef Bone Broth 6 x 440ml
6 x 440ml
Regular price €44,99 EURSale price €44,99 EUR Regular priceUnit price €17,04 per kg -
Up to 20% off130g
Regular price From €17,59 EURSale price From €17,59 EUR Regular priceUnit price €135,31 per kg€21,99 EUR