Search
-
Up to 10% offFree-range chicken thighs, 2 x 200 g
approx. 2 x 200g
Regular price €8,54 EURSale price €8,54 EUR Regular priceUnit price €21,35 per kg€9,49 EUR -
Up to 10% off250g - 2000g
Regular price From €10,34 EURSale price From €10,34 EUR Regular priceUnit price €41,36 per kg€11,49 EUR -
Up to 10% off1000g
Regular price €43,19 EURSale price €43,19 EUR Regular priceUnit price €43,19 per kg€47,99 EUR -
Peeled & pre-cooked prawns 800g [TKF]
800g
Regular price €37,49 EURSale price €37,49 EUR Regular priceUnit price €46,86 per kg -
Smoke Pellets Kirsche (201101)
Only 3 leftRegular price €11,90 EURSale price €11,90 EUR Regular priceUnit price per€11,90 EUR -
Up to 10% offapprox. 1000g
Regular price €14,39 EURSale price €14,39 EUR Regular priceUnit price €14,39 per kg€15,99 EUR -
Up to 10% offOrganic free-range chicken leg 2x200g
approx. 2 x 200g
Regular price €10,34 EURSale price €10,34 EUR Regular priceUnit price €25,85 per kg€11,49 EUR -
Up to 10% offSupreme corn-fed chicken breast 700g (4 pieces)
min. 4x 175g
Regular price €18,44 EURSale price €18,44 EUR Regular priceUnit price €26,34 per kg€20,49 EUR -
250g - 2000g
Regular price From €14,49 EURSale price From €14,49 EUR Regular priceUnit price €57,96 per kg€14,49 EUR -
Pepperoni Pizza Salami - 1000g
1000g
Regular price €24,49 EURSale price €24,49 EUR Regular priceUnit price €24,49 per kg -
German Wagyu Burger Patties - 2x200g [Frozen]
2 x 200g
Regular price €18,99 EURSale price €18,99 EUR Regular priceUnit price €48,69 per kg€18,99 EUR -
Schröder's homemade liverwurst
200g
Regular price €5,49 EURSale price €5,49 EUR Regular priceUnit price €27,45 per kg -
Up to 10% off4 pieces - 75g each
Regular price From €7,19 EURSale price From €7,19 EUR Regular priceUnit price €23,97 per kg€7,99 EUR -
200g
Regular price €8,99 EURSale price €8,99 EUR Regular priceUnit price €44,95 per kg -
Up to 10% offFree-range chicken breast fillet 2x175g
approx. 2 x 175g
Regular price €14,39 EURSale price €14,39 EUR Regular priceUnit price €41,11 per kg€15,99 EUR -
200g
Regular price €5,49 EURSale price €5,49 EUR Regular priceUnit price €27,45 per kg