Search
-
Up to 10% offOrganic free-range chicken 1.3kg
approx. 1.3 kg
Regular price €33,74 EURSale price €33,74 EUR Regular priceUnit price €25,95 per kg€37,49 EUR -
Up to 10% offapprox. 2000g
Regular price €60,29 EURSale price €60,29 EUR Regular priceUnit price €30,15 per kg€66,99 EUR -
600g TKF
Regular price From €40,99 EURSale price From €40,99 EUR Regular priceUnit price €102,98 per kg€40,99 EUR -
1 HKS (ca. 90 m)
Regular price €33,49 EURSale price €33,49 EUR Regular priceUnit price €0,37 per m -
500g
Regular price €23,99 EURSale price €23,99 EUR Regular priceUnit price €47,98 per kg€21,49 EUR -
Schröder Lyoner - ring-shaped meat sausage
400 g
Regular price €9,49 EURSale price €9,49 EUR Regular priceUnit price €23,73 per kg -

200g - 2000g
Regular price From €41,99 EURSale price From €41,99 EUR Regular priceUnit price €208,49 per kg€0,00 EUR -
750ml
Regular price €12,99 EURSale price €12,99 EUR Regular priceUnit price €17,32 per kg -
Up to 10% offmin. 300g
Regular price €7,64 EURSale price €7,64 EUR Regular priceUnit price €25,47 per kg€8,49 EUR -
Up to 10% off1300-1700g
Regular price From €35,54 EURSale price From €35,54 EUR Regular priceUnit price €27,34 per kg€39,49 EUR -
Up to 10% offFree-range chicken breast fillet 2x175g
approx. 2 x 175g
Regular price €14,39 EURSale price €14,39 EUR Regular priceUnit price €41,11 per kg€15,99 EUR -
150g
Regular price €8,99 EURSale price €8,99 EUR Regular priceUnit price €59,93 per kg -
Up to 10% off1000g
Regular price €27,89 EURSale price €27,89 EUR Regular priceUnit price €27,89 per kg€30,99 EUR -
350g - 2000g
Regular price From €24,99 EURSale price From €24,99 EUR Regular priceUnit price €71,40 per kg -
Up to 10% off250g - 2000g
Regular price From €10,34 EURSale price From €10,34 EUR Regular priceUnit price €41,36 per kg€11,49 EUR -
Up to 10% offapprox. 1500g
Regular price €41,84 EURSale price €41,84 EUR Regular priceUnit price €27,89 per kg€46,49 EUR
