Search
-
200g BMS 8-9
Regular price €63,99 EURSale price €63,99 EUR Regular priceUnit price €319,95 per kg -

200g - 2000g
Regular price From €41,99 EURSale price From €41,99 EUR Regular priceUnit price €208,49 per kg€0,00 EUR -
Up to 10% off250g - 2000g
Regular price From €12,59 EURSale price From €12,59 EUR Regular priceUnit price €50,36 per kg€13,99 EUR -
200g BMS 8-9
Only 8 leftRegular price €57,99 EURSale price €57,99 EUR Regular priceUnit price €289,95 per kg -
100g
Regular price €3,49 EURSale price €3,49 EUR Regular priceUnit price €34,90 per kg -
Up to 10% offapprox. 2000g
Regular price €60,29 EURSale price €60,29 EUR Regular priceUnit price €30,15 per kg€66,99 EUR -
150g
Regular price €8,99 EURSale price €8,99 EUR Regular priceUnit price €59,93 per kg -
Miyazaki-gyu Wagyu Entrecote (Ribeye)
200g BMS 8-9
Only 1 leftRegular price €57,99 EURSale price €57,99 EUR Regular priceUnit price €289,95 per kg -
Up to 10% off4 pieces - 75g each
Regular price From €7,19 EURSale price From €7,19 EUR Regular priceUnit price €23,97 per kg€7,99 EUR -
Up to 10% offOrganic free-range chicken leg 2x200g
approx. 2 x 200g
Regular price €10,34 EURSale price €10,34 EUR Regular priceUnit price €25,85 per kg€11,49 EUR -
3500g
Regular price €139,99 EURSale price €139,99 EUR Regular priceUnit price €40,00 per kg -
350g - 2000g
Regular price From €27,49 EURSale price From €27,49 EUR Regular priceUnit price €78,54 per kg€27,49 EUR -
1 HKS (ca. 90 m)
Regular price €33,49 EURSale price €33,49 EUR Regular priceUnit price €0,37 per m -
Up to 10% off1000g TKF
Regular price From €15,79 EURSale price From €15,79 EUR Regular priceUnit price €25,19 per kg€17,54 EUR -
Up to 10% offFree-range chicken breast fillet 2x175g
approx. 2 x 175g
Regular price €14,39 EURSale price €14,39 EUR Regular priceUnit price €41,11 per kg€15,99 EUR -
Iberico Dry Aged Roast Beef [TKF]
250 - 2000g
Regular price From €27,49 EURSale price From €27,49 EUR Regular priceUnit price €109,96 per kg€27,49 EUR
