Search
-
Hof am Mühlenbach - beef boxes
3200 - 6500g
Regular price From €142,99 EURSale price From €142,99 EUR Regular priceUnit price per -
Grill-WOK aus Kohlenstoffstahl (120779)
Only 3 leftRegular price €99,00 EURSale price €99,00 EUR Regular priceUnit price per€99,00 EUR -
500 g
Regular price €17,49 EURSale price €17,49 EUR Regular priceUnit price €34,98 per kg -
Irish Tomahawk Steak, whole piece
0.8 - 1.5 kg
Regular price From €81,99 EURSale price From €81,99 EUR Regular priceUnit price €90,99 per kg -
Up to 10% off100g
Regular price €3,59 EURSale price €3,59 EUR Regular priceUnit price €35,90 per kg€3,99 EUR -
250g - 2000g
Regular price From €11,49 EURSale price From €11,49 EUR Regular priceUnit price €183,96 per kg€11,49 EUR -
Up to 10% offRaspberry & Chipotle – Pitmaster Sauce
500 ml
Only 10 leftRegular price €10,79 EURSale price €10,79 EUR Regular priceUnit price €10,79 per item€11,99 EUR -
Up to 10% offSchröder's Saar Griller - white
4 x 100g
Regular price €8,09 EURSale price €8,09 EUR Regular priceUnit price €20,23 per kg€8,99 EUR -
Up to 10% off2 x 200g
Regular price €22,04 EURSale price €22,04 EUR Regular priceUnit price €55,10 per kg€24,49 EUR -
Teutschenthaler natural meat - hearty snack
approx. 3070g
Regular price €89,99 EURSale price €89,99 EUR Regular priceUnit price €29,31 per kg -
approx. 1000g
Regular price €4,49 EURSale price €4,49 EUR Regular priceUnit price €4,49 per kg -

350g - 2000g
Regular price From €40,49 EURSale price From €40,49 EUR Regular priceUnit price €115,69 per kg€40,49 EUR -
Veal cutlets from the top round 4x180g
4 x 180 g
Regular price €42,99 EURSale price €42,99 EUR Regular priceUnit price €59,71 per kg -
Pork loin - Boston butt 360g - 6000g
2 x 180g
Regular price From €6,49 EURSale price From €6,49 EUR Regular priceUnit price €18,03 per kg -
Up to 10% off900g - 1600g
Regular price From €59,39 EURSale price From €59,39 EUR Regular priceUnit price €65,85 per kg€65,99 EUR -
250g - 2000g
Regular price From €19,49 EURSale price From €19,49 EUR Regular priceUnit price €77,96 per kg
