Search
-
Up to 10% off4 pieces - 75g each
Regular price From €7,19 EURSale price From €7,19 EUR Regular priceUnit price €23,97 per kg€7,99 EUR -
350g - 2000g
Regular price From €27,49 EURSale price From €27,49 EUR Regular priceUnit price €78,54 per kg€27,49 EUR -
Sweet & Spicy Barbecue (Sauce)
Regular price €9,90 EURSale price €9,90 EUR Regular priceUnit price per€9,90 EUR -
1800g
Regular price €19,80 EURSale price €19,80 EUR Regular priceUnit price €11,00 per kg -
Up to 10% off2 x 200g
Regular price €22,04 EURSale price €22,04 EUR Regular priceUnit price €55,10 per kg€24,49 EUR -
Hof am Mühlenbach - beef boxes
3200 - 6500g
Regular price From €142,99 EURSale price From €142,99 EUR Regular priceUnit price per -
2550g
Regular price €104,99 EURSale price €104,99 EUR Regular priceUnit price €41,17 per kg -
Irish Tomahawk Steak, whole piece
0.8 - 1.5 kg
Regular price From €81,99 EURSale price From €81,99 EUR Regular priceUnit price €90,99 per kg -
Veal cutlets from the top round 4x180g
4 x 180 g
Regular price €42,99 EURSale price €42,99 EUR Regular priceUnit price €59,71 per kg -
Up to 10% off250g - 2000g
Regular price From €17,09 EURSale price From €17,09 EUR Regular priceUnit price €68,36 per kg€18,99 EUR -
Iberico Dry Aged Tomahawk [TKF]
500g - 1700g
Regular price From €48,99 EURSale price From €48,99 EUR Regular priceUnit price €97,30 per kg€48,99 EUR -
Up to 10% off100g
Regular price €3,59 EURSale price €3,59 EUR Regular priceUnit price €35,90 per kg€3,99 EUR -
Up to 10% off800 g
Regular price €11,24 EURSale price €11,24 EUR Regular priceUnit price €14,05 per kg€12,49 EUR -
Roast pork with crackling from the leg - approx. 2280g
2280g
Regular price €23,49 EURSale price €23,49 EUR Regular priceUnit price €10,30 per kg -

350g - 2000g
Regular price From €40,49 EURSale price From €40,49 EUR Regular priceUnit price €115,69 per kg€40,49 EUR -
250g - 2000g
Regular price From €11,49 EURSale price From €11,49 EUR Regular priceUnit price €183,96 per kg€11,49 EUR
