Search
-
Teutschenthaler natural meat - hearty snack
approx. 3070g
Regular price €89,99 EURSale price €89,99 EUR Regular priceUnit price €29,31 per kg -
ORGANIC Black Hen - Soares Espresso
250 g
Regular price From €16,99 EURSale price From €16,99 EUR Regular priceUnit price €67,96 per kg -
Only 6 leftRegular price €12,99 EURSale price €12,99 EUR Regular priceUnit price per€12,99 EUR -
200g - 2000g
Regular price From €24,99 EURSale price From €24,99 EUR Regular priceUnit price €124,95 per kg€24,99 EUR -
approx. 1000g
Regular price €4,49 EURSale price €4,49 EUR Regular priceUnit price €4,49 per kg -
120g
Only 5 leftRegular price €13,49 EURSale price €13,49 EUR Regular priceUnit price €112,42 per kg€0,00 EUR -
Up to 20% offOrganic Happy Foie Gras - Duck with Truffle Gastro Stick
250g - 500g
Regular price From €25,59 EURSale price From €25,59 EUR Regular priceUnit price €163,16 per kg€31,99 EUR -
Iberico Dry Aged Roast Beef [TKF]
250 - 2000g
Regular price From €27,49 EURSale price From €27,49 EUR Regular priceUnit price €109,96 per kg€27,49 EUR -

250g - 2000g
Regular price From €19,99 EURSale price From €19,99 EUR Regular priceUnit price €79,96 per kg -
350g - 2000g
Regular price From €41,49 EURSale price From €41,49 EUR Regular priceUnit price €118,54 per kg€41,49 EUR -
Gourmet Wild Manufaktur - Game enjoyment set
3670g
Regular price €149,99 EURSale price €149,99 EUR Regular priceUnit price €40,87 per kg -
Regular price €119,98 EURSale price €119,98 EUR Regular priceUnit price per -
Up to 26% offDrehspieß für Genesis 300-Serie und Genesis II 200-/30 (7654)
Only 1 leftRegular price €147,00 EURSale price €147,00 EUR Regular priceUnit price per€199,99 EUR -
Gourmet Wild Manufaktur - Grilling Set
3160g
Regular price €114,99 EURSale price €114,99 EUR Regular priceUnit price €36,39 per kg -
Only 6 leftRegular price €49,99 EURSale price €49,99 EUR Regular priceUnit price per€49,99 EUR -
BIO Swema Vegetable Broths - Classic 6 x 210g
6 x 210g
Regular price €42,99 EURSale price €42,99 EUR Regular priceUnit price €34,12 per kg
