Search
-
250g - 2000g
Regular price From €14,99 EURSale price From €14,99 EUR Regular priceUnit price €59,96 per kg€14,99 EUR -
Iberico Fillet 400g whole piece [TKF]
400g TKF
Regular price €18,60 EURSale price €18,60 EUR Regular priceUnit price €46,50 per kg -
approx. 240g
Regular price €15,49 EURSale price €15,49 EUR Regular priceUnit price €64,54 per kg -
Salami Küsschen - Chorizo 500g
500g
Regular price €31,99 EURSale price €31,99 EUR Regular priceUnit price €63,98 per kg -
Iberico Dry Aged Tomahawk [TKF]
500g - 1700g
Regular price From €48,99 EURSale price From €48,99 EUR Regular priceUnit price €97,30 per kg€48,99 EUR -

350g - 2000g
Regular price From €40,49 EURSale price From €40,49 EUR Regular priceUnit price €115,69 per kg€40,49 EUR -
Up to 10% off250g - 2000g
Regular price From €17,09 EURSale price From €17,09 EUR Regular priceUnit price €68,36 per kg€18,99 EUR -
500g
Regular price €23,99 EURSale price €23,99 EUR Regular priceUnit price €47,98 per kg€21,49 EUR -
200g - 2000g
Regular price From €21,99 EURSale price From €21,99 EUR Regular priceUnit price €109,95 per kg -

250g - 2000g
Regular price From €19,99 EURSale price From €19,99 EUR Regular priceUnit price €79,96 per kg -
250g - 2000g
Regular price From €13,99 EURSale price From €13,99 EUR Regular priceUnit price €55,96 per kg -
250g - 2000g
Regular price From €17,99 EURSale price From €17,99 EUR Regular priceUnit price €71,96 per kg -
600g
Regular price €30,49 EURSale price €30,49 EUR Regular priceUnit price €50,82 per kg -
Gourmet Wild Manufaktur - Grilling Set
3160g
Regular price €114,99 EURSale price €114,99 EUR Regular priceUnit price €36,39 per kg -
Elsenbacher pasture-raised pork liverwurst in a jar
210g
Regular price €14,49 EURSale price €14,49 EUR Regular priceUnit price €69,00 per kg€14,49 EUR -
Sold out6000g TKF
Regular price From €169,49 EURSale price From €169,49 EUR Regular priceUnit price €28,25 per kg
