Search
-
Gourmet Wild Manufaktur - Grilling Set
3160g
Regular price €114,99 EURSale price €114,99 EUR Regular priceUnit price €36,39 per kg -
Gourmet Wild Manufaktur - Game enjoyment set
3670g
Regular price €149,99 EURSale price €149,99 EUR Regular priceUnit price €40,87 per kg -
200 - 2000g
Regular price From €23,99 EURSale price From €23,99 EUR Regular priceUnit price €119,95 per kg€18,99 EUR -
Only 6 leftRegular price €12,99 EURSale price €12,99 EUR Regular priceUnit price per€12,99 EUR -
120g
Only 5 leftRegular price €13,49 EURSale price €13,49 EUR Regular priceUnit price €112,42 per kg€0,00 EUR -
Pork lower leg with rind 1500g
approx. 1500g
Regular price €14,49 EURSale price €14,49 EUR Regular priceUnit price €9,66 per kg -
Gourmet Wild Manufactory - Canned Food Set
2680g
Regular price €94,99 EURSale price €94,99 EUR Regular priceUnit price €35,44 per kg -
600g TKF
Regular price From €40,99 EURSale price From €40,99 EUR Regular priceUnit price €102,98 per kg€40,99 EUR -
-
300g
Regular price €4,99 EURSale price €4,99 EUR Regular priceUnit price €16,63 per kg€4,49 EUR -
German venison saddle with bone - 1800g [TKF]
1800g TKF
Regular price €143,49 EURSale price €143,49 EUR Regular priceUnit price €79,72 per kg -
approx. 4220g - Organic Chicken
Regular price €139,99 EURSale price €139,99 EUR Regular priceUnit price €33,17 per kg -
Australian Wagyu Entrecôte - Ribeye (8+)
350g - 2000g
Regular price From €111,49 EURSale price From €111,49 EUR Regular priceUnit price €318,54 per kg€111,49 EUR -
250g
Regular price €30,49 EURSale price €30,49 EUR Regular priceUnit price €121,96 per kg -
1000 - 2000 g
Regular price From €26,49 EURSale price From €26,49 EUR Regular priceUnit price €26,49 per kg -
100g
Regular price €3,49 EURSale price €3,49 EUR Regular priceUnit price €34,90 per kg