Search
-
Up to 10% offBeef roulades, sliced, 5 x 200g
5 x 200g
Regular price €29,69 EURSale price €29,69 EUR Regular priceUnit price €29,69 per kg€32,99 EUR -

800 - 1000g
Regular price €26,99 EURSale price €26,99 EUR Regular priceUnit price €33,74 per kg€26,99 EUR -
500g
Regular price €23,99 EURSale price €23,99 EUR Regular priceUnit price €47,98 per kg€21,49 EUR -
250g - 2000g
Regular price From €13,99 EURSale price From €13,99 EUR Regular priceUnit price €55,96 per kg -
Up to 10% off250g - 2000g
Regular price From €17,09 EURSale price From €17,09 EUR Regular priceUnit price €68,36 per kg€18,99 EUR -
approx. 2600g - Nose to Tail
Regular price €179,99 EURSale price €179,99 EUR Regular priceUnit price €69,23 per kg -
Up to 10% off1000g
Regular price €47,69 EURSale price €47,69 EUR Regular priceUnit price €47,69 per kg€52,99 EUR -
Baerii - Classic Caspian Caviar
50g - 500g
Regular price From €74,99 EURSale price From €74,99 EUR Regular priceUnit price €1.499,80 per kg -
Australian Wagyu Roast Beef (8+)
250g - 2000g
Regular price From €37,49 EURSale price From €37,49 EUR Regular priceUnit price €149,96 per kg€0,00 EUR -
900g - 1200g
Only 8 leftRegular price From €101,99 EURSale price From €101,99 EUR Regular priceUnit price €113,32 per kg€101,99 EUR -
Sold out6000g TKF
Regular price From €169,49 EURSale price From €169,49 EUR Regular priceUnit price €28,25 per kg -
Up to 10% offSold out300g
Regular price From €13,49 EURSale price From €13,49 EUR Regular priceUnit price €59,97 per kg€13,49 EUR -
Sold outPork Belly Slices from Pasture-Raised Pigs, 500g [Frozen]
500g
Regular price €20,99 EURSale price €20,99 EUR Regular priceUnit price €41,98 per kg€20,99 EUR -
Sold outDry-Aged Pasture-Raised Pork Chop, 200 g [TKF]
200g
Regular price €11,49 EURSale price €11,49 EUR Regular priceUnit price €57,45 per kg€11,49 EUR -
Sold out
-
Up to 10% offSold out300g TKF
Regular price From €15,74 EURSale price From €15,74 EUR Regular priceUnit price €52,47 per kg€17,49 EUR
