Search
-
1500g
Regular price €7,99 EURSale price €7,99 EUR Regular priceUnit price €5,33 per kg -
200g - 1000g
Regular price From €2,99 EURSale price From €2,99 EUR Regular priceUnit price €14,95 per kg -
approx. 3500g
Regular price €119,99 EURSale price €119,99 EUR Regular priceUnit price €34,28 per kg -
Up to 10% offPork hock - foreleg, cured, 3 x 650g
3 x approx. 650g
Regular price €8,54 EURSale price €8,54 EUR Regular priceUnit price €4,38 per kg€9,49 EUR -
Dietzel Duroc Pork - BBQ Party Box
approx. 5500g
Regular price €164,99 EURSale price €164,99 EUR Regular priceUnit price €30,00 per kg -
1000g
Regular price €13,99 EURSale price €13,99 EUR Regular priceUnit price €13,99 per kg -
1000g
Regular price €13,99 EURSale price €13,99 EUR Regular priceUnit price €13,99 per kg -
-
Dietzel Duroc Pork - Smoke Box
approx. 4500g
Regular price €139,99 EURSale price €139,99 EUR Regular priceUnit price €31,11 per kg -
Pork lower leg with rind 1500g
approx. 1500g
Regular price €14,49 EURSale price €14,49 EUR Regular priceUnit price €9,66 per kg -
1000g
Regular price €3,49 EURSale price €3,49 EUR Regular priceUnit price €3,49 per kg -
Dietzel Duroc Pork - Holiday Box
approx. 3600g
Regular price €119,99 EURSale price €119,99 EUR Regular priceUnit price €33,33 per kg -
Up to 10% off0.5 – 1.8 kg
Regular price From €51,29 EURSale price From €51,29 EUR Regular priceUnit price €53,99 per kg€0,00 EUR -
approx. 1000g
Regular price €24,49 EURSale price €24,49 EUR Regular priceUnit price €24,49 per kg -
Dietzel Duroc Pork - Grill & Smoke
approx. 6600g
Regular price €199,99 EURSale price €199,99 EUR Regular priceUnit price €30,30 per kg -
1000g
Regular price €10,49 EURSale price €10,49 EUR Regular priceUnit price €10,49 per kg