Search
-
Pork lower leg with rind 1500g
approx. 1500g
Regular price €14,49 EURSale price €14,49 EUR Regular priceUnit price €9,66 per kg -
1000g
Regular price €10,49 EURSale price €10,49 EUR Regular priceUnit price €10,49 per kg -
1000g
Regular price €3,49 EURSale price €3,49 EUR Regular priceUnit price €3,49 per kg -
approx. 700g
Regular price From €8,49 EURSale price From €8,49 EUR Regular priceUnit price €12,21 per kg€8,49 EUR -
10-16 pieces - 10kg Party Box
Regular price €118,99 EURSale price €118,99 EUR Regular priceUnit price €11,90 per kg€118,99 EUR -
Pork schnitzel from the top leg, 4 x 180g
4 x 180 g
Regular price €10,49 EURSale price €10,49 EUR Regular priceUnit price €14,57 per kg -
German wild boar goulash - 2500g [TKF]
2500g TKF
Regular price €59,49 EURSale price €59,49 EUR Regular priceUnit price €23,80 per kg -
Spareribs - St. Louis Cut 10kg Party Box
10-12 pieces - 10kg Party Box
Regular price €96,49 EURSale price €96,49 EUR Regular priceUnit price €9,65 per kg€0,00 EUR -
Up to 10% off800 g
Regular price €11,24 EURSale price €11,24 EUR Regular priceUnit price €14,05 per kg€12,49 EUR -
approx. 800g
Regular price From €7,99 EURSale price From €7,99 EUR Regular priceUnit price €9,99 per kg€0,00 EUR -
1000 g
Regular price €13,99 EURSale price €13,99 EUR Regular priceUnit price €13,99 per kg -
Original Iberian raw ham - 60g
60g
Regular price €9,99 EURSale price €9,99 EUR Regular priceUnit price €166,50 per kg€8,99 EUR -
1500g
Regular price €30,49 EURSale price €30,49 EUR Regular priceUnit price €20,33 per kg -
Butcher's spit roast min. 2.5kg
2500 g
Regular price €38,99 EURSale price €38,99 EUR Regular priceUnit price €15,60 per kg -
Up to 10% offSchwenkersteaks No. 1 - 10 pieces (2200g)
2200g
Regular price €27,89 EURSale price €27,89 EUR Regular priceUnit price €13,95 per kg€30,99 EUR -
Up to 10% offSchwenkersteaks No. 1 - 4 pieces (850g)
850g
Regular price €12,14 EURSale price €12,14 EUR Regular priceUnit price €14,28 per kg€13,49 EUR