Search
-
approx. 2600 g
Regular price €40,99 EURSale price €40,99 EUR Regular priceUnit price €15,77 per kg -
Roast pork with crackling from the leg - approx. 2280g
2280g
Regular price €23,49 EURSale price €23,49 EUR Regular priceUnit price €10,30 per kg -
approx. 1000g
Regular price €11,49 EURSale price €11,49 EUR Regular priceUnit price €11,49 per kg -
Gran Parino Salmon 360g - 2000g
2 x 180g
Regular price From €4,99 EURSale price From €4,99 EUR Regular priceUnit price €13,86 per kg -
Sliced bacon 500g – smoked & vacuum-packed
500 g
Regular price €14,99 EURSale price €14,99 EUR Regular priceUnit price €29,98 per kg€13,49 EUR -
900g
Regular price €43,49 EURSale price €43,49 EUR Regular priceUnit price €48,32 per kg€42,29 EUR -
Up to 15% offKreutzer's Premium BBQ Ribs 600g
600g
Regular price €9,34 EURSale price €9,34 EUR Regular priceUnit price €15,57 per kg€10,99 EUR -
Schwamm's Spare Ribs Hot Texas 600g
600 g
Regular price €7,49 EURSale price €7,49 EUR Regular priceUnit price €12,48 per kg -
Dietzel Duroc Pork - Fine Selection
approx. 1600g
Regular price €84,99 EURSale price €84,99 EUR Regular priceUnit price €53,12 per kg -
600 g
Regular price €8,49 EURSale price €8,49 EUR Regular priceUnit price €14,15 per kg -
1000g
Regular price €9,49 EURSale price €9,49 EUR Regular priceUnit price €9,49 per kg -
Pasture-Raised Pork Schnitzel, 3 x 170 g [Frozen]
510g 3 pieces
Regular price €31,49 EURSale price €31,49 EUR Regular priceUnit price €61,75 per kg€31,49 EUR -
Kasseler neck without bone - 500g
approx. 500 g
Regular price €7,49 EURSale price €7,49 EUR Regular priceUnit price €18,73 per kg -
Roll roast "Cordon Bleu" 1500g
approx. 1500g
Regular price €16,49 EURSale price €16,49 EUR Regular priceUnit price €10,99 per kg -
2200g
Regular price €114,99 EURSale price €114,99 EUR Regular priceUnit price €44,92 per kg -
300g
Regular price €5,49 EURSale price €5,49 EUR Regular priceUnit price €18,30 per kg€4,99 EUR