Search
-
Sponge pulled pork approx. 1200g
approx. 1200g
Regular price €20,99 EURSale price €20,99 EUR Regular priceUnit price €17,49 per kg€18,99 EUR -
Up to 30% offArgentina Picanha - Tafelspitz
1000g
Regular price From €35,69 EURSale price From €35,69 EUR Regular priceUnit price €35,58 per kg€50,99 EUR -
Pepperoni Pizza Salami - 1000g
1000g
Regular price €24,49 EURSale price €24,49 EUR Regular priceUnit price €24,49 per kg -
250g - 2000g
Regular price From €14,49 EURSale price From €14,49 EUR Regular priceUnit price €57,96 per kg€14,49 EUR -
Cipressi in Chianti - Porchetta Baked in a Wood-Fired Oven
100 g
Regular price €10,49 EURSale price €10,49 EUR Regular priceUnit price €104,90 per kg€9,49 EUR -
Up to 10% offSimmental Short Ribs 1Kg - 1.5 Kg
1500 g
Regular price From €21,14 EURSale price From €21,14 EUR Regular priceUnit price €20,99 per kg€23,49 EUR -
Up to 10% off16 x 80g
Regular price €27,44 EURSale price €27,44 EUR Regular priceUnit price €21,44 per kg€30,49 EUR -
Teutschenthaler natural meat - fine selection
approx. 2280g
Regular price €74,99 EURSale price €74,99 EUR Regular priceUnit price €32,89 per kg -
Up to 10% off1000g
Regular price €43,19 EURSale price €43,19 EUR Regular priceUnit price €43,19 per kg€47,99 EUR -
Up to 10% off900g - 1600g
Regular price From €59,39 EURSale price From €59,39 EUR Regular priceUnit price €65,85 per kg€65,99 EUR -
200g - 2000g
Regular price From €27,49 EURSale price From €27,49 EUR Regular priceUnit price €137,45 per kg€27,49 EUR -
100g
Regular price €3,49 EURSale price €3,49 EUR Regular priceUnit price €34,90 per kg -
Up to 10% offSchröder's Saar Griller - white
4 x 100g
Regular price €8,09 EURSale price €8,09 EUR Regular priceUnit price €20,23 per kg€8,99 EUR -
Up to 10% off700g
Regular price €23,39 EURSale price €23,39 EUR Regular priceUnit price €33,41 per kg€25,99 EUR -
2500g
Regular price €72,48 EURSale price €72,48 EUR Regular priceUnit price €28,99 per kg€72,48 EUR -
250g - 2000g
Regular price From €24,49 EURSale price From €24,49 EUR Regular priceUnit price €97,96 per kg€24,49 EUR