Search
-
gelochter halbrunder Rost L (120717)
Only 5 leftRegular price €49,00 EURSale price €49,00 EUR Regular priceUnit price per€49,00 EUR -
Safer Salmon ROHbert - fresh salmon fillet
approx. 1100 g
Regular price €84,99 EURSale price €84,99 EUR Regular priceUnit price €77,26 per kg -
Safer Salmon ROHbert - fresh salmon fillet
approx. 1100 g
Regular price €84,99 EURSale price €84,99 EUR Regular priceUnit price €77,26 per kg -
Up to 18% offRäucherchips Beef 700g (17663)
Only 4 leftRegular price €7,00 EURSale price €7,00 EUR Regular priceUnit price per€8,49 EUR -
120g
Only 5 leftRegular price €13,49 EURSale price €13,49 EUR Regular priceUnit price €112,42 per kg€0,00 EUR -

200g - 2000g
Regular price From €41,99 EURSale price From €41,99 EUR Regular priceUnit price €208,49 per kg€0,00 EUR -
200g - 2000g
Regular price From €24,99 EURSale price From €24,99 EUR Regular priceUnit price €124,95 per kg€24,99 EUR -
Up to 28% offFlexibler Planchawender (6780)
Only 6 leftRegular price €17,99 EURSale price €17,99 EUR Regular priceUnit price per€24,99 EUR -
Up to 10% off250 ml - 500 ml
Regular price €6,74 EURSale price €6,74 EUR Regular priceUnit price €6,74 per item€7,49 EUR -
Up to 29% offRäucherchips Buche 700g (17622)
Only 5 leftRegular price €6,00 EURSale price €6,00 EUR Regular priceUnit price per€8,49 EUR -
Up to 10% off
200g - 2000g
Regular price From €29,69 EURSale price From €29,69 EUR Regular priceUnit price €148,45 per kg€32,99 EUR -

approx. 450g
Regular price €33,49 EURSale price €33,49 EUR Regular priceUnit price €74,42 per kg€33,49 EUR -
Safer Salmon ROHbert - fresh salmon fillet
approx. 1100 g
Regular price €84,99 EURSale price €84,99 EUR Regular priceUnit price €77,26 per kg -

350g - 2000g
Regular price From €40,49 EURSale price From €40,49 EUR Regular priceUnit price €115,69 per kg€40,49 EUR -
200g - 2000g
Regular price From €21,99 EURSale price From €21,99 EUR Regular priceUnit price €109,95 per kg -
Australian Wagyu Entrecôte - Ribeye (8+)
350g - 2000g
Regular price From €111,49 EURSale price From €111,49 EUR Regular priceUnit price €318,54 per kg€111,49 EUR
