Search
-
Up to 10% off250g - 2000g
Regular price From €10,34 EURSale price From €10,34 EUR Regular priceUnit price €41,36 per kg€11,49 EUR -
Dr. Reuter's - Buddy's Choice Monatsration 30 x 800g
Regular price €140,40 EURSale price €140,40 EUR Regular priceUnit price per -
approx. 1000g
Regular price €24,49 EURSale price €24,49 EUR Regular priceUnit price €24,49 per kg -
Up to 10% off250 ml - 500 ml
Regular price €10,34 EURSale price €10,34 EUR Regular priceUnit price €10,34 per item€11,49 EUR -
Rimoco - BIO Tomate Mozzarella Gewürz
65g
Regular price €8,99 EURSale price €8,99 EUR Regular priceUnit price €138,31 per kg€0,00 EUR -
approx. 1800g
Regular price €52,99 EURSale price €52,99 EUR Regular priceUnit price €29,44 per kg -
250g - 2000g
Regular price From €14,49 EURSale price From €14,49 EUR Regular priceUnit price €57,96 per kg€14,49 EUR -
200g - 2000g
Regular price From €27,49 EURSale price From €27,49 EUR Regular priceUnit price €137,45 per kg€27,49 EUR -
Up to 10% offSmokey Américaine – Gourmet Sauce
250 ml - 500 ml
Regular price €6,29 EURSale price €6,29 EUR Regular priceUnit price €6,29 per item€6,99 EUR -
Up to 20% offOrganic Happy Foie - Goose 130g
130g
Regular price €30,39 EURSale price €30,39 EUR Regular priceUnit price €233,77 per kg€37,99 EUR -
900g
Regular price €43,49 EURSale price €43,49 EUR Regular priceUnit price €48,32 per kg€42,29 EUR -
Up to 10% offapprox. 1500g
Regular price €41,84 EURSale price €41,84 EUR Regular priceUnit price €27,89 per kg€46,49 EUR -
1000g
Regular price €13,99 EURSale price €13,99 EUR Regular priceUnit price €13,99 per kg -
Up to 10% off1000g
Regular price €26,09 EURSale price €26,09 EUR Regular priceUnit price €26,09 per kg€28,99 EUR -
1400g
Regular price €8,49 EURSale price €8,49 EUR Regular priceUnit price €7,08 per kg -
Up to 10% off250g - 2000g
Regular price From €12,59 EURSale price From €12,59 EUR Regular priceUnit price €50,36 per kg€13,99 EUR