Suche
-
Up to 10% offSimmental Short Ribs 1Kg - 1.5 Kg
1500 g
Regular price From €21,14 EURSale price From €21,14 EUR Regular priceUnit price €20,99 per kg€23,49 EUR -
Up to 10% off200g-2000g
Regular price From €17,99 EURSale price From €17,99 EUR Regular priceUnit price €89,95 per kg€19,99 EUR -
Up to 10% off350g - 2000g
Regular price From €17,54 EURSale price From €17,54 EUR Regular priceUnit price €50,11 per kg€19,49 EUR -
Regular price €19,90 EURSale price €19,90 EUR Regular priceUnit price per€19,90 EUR -
Spare ribs - belly pork, whole, approx. 4500g
approx. 4500g
Regular price €42,49 EURSale price €42,49 EUR Regular priceUnit price €9,44 per kg€42,49 EUR -
approx. 1000g
Regular price €5,99 EURSale price €5,99 EUR Regular priceUnit price €5,99 per kg -
Pork Loin from the Weide Pig, 230 g [Frozen]
230g
Only 5 leftRegular price €8,99 EURSale price €8,99 EUR Regular priceUnit price €39,09 per kg€8,99 EUR -
Rimoco - BIO Rosmarin Zitronensalz
90g
Only 5 leftRegular price €6,49 EURSale price €6,49 EUR Regular priceUnit price €72,11 per kg€6,49 EUR -
250g - 2000g
Regular price From €16,99 EURSale price From €16,99 EUR Regular priceUnit price €67,96 per kg -
Dietzel Duroc Pork Ribs All You Can Box
approx. 5700g
Regular price €109,99 EURSale price €109,99 EUR Regular priceUnit price €19,30 per kg -
Up to 10% offapprox. 1500g
Regular price €37,34 EURSale price €37,34 EUR Regular priceUnit price €24,89 per kg€41,49 EUR -
Pork schnitzel from the top leg, 4 x 180g
4 x 180 g
Regular price €10,49 EURSale price €10,49 EUR Regular priceUnit price €14,57 per kg -
German Wagyu Burger Patties - 2x200g [Frozen]
2 x 200g
Regular price €18,99 EURSale price €18,99 EUR Regular priceUnit price €48,69 per kg€18,99 EUR -
1000g
Regular price From €11,99 EURSale price From €11,99 EUR Regular priceUnit price €11,99 per kg -
Up to 20% off130g
Regular price From €17,59 EURSale price From €17,59 EUR Regular priceUnit price €135,31 per kg€21,99 EUR -
250g - 2000g
Regular price From €24,49 EURSale price From €24,49 EUR Regular priceUnit price €97,96 per kg€24,49 EUR