Search
-
approx. 1800g
Regular price €52,99 EURSale price €52,99 EUR Regular priceUnit price €29,44 per kg -
250g - 2000g
Regular price From €24,49 EURSale price From €24,49 EUR Regular priceUnit price €97,96 per kg€24,49 EUR -
Up to 10% offmin. 500g
Regular price €5,84 EURSale price €5,84 EUR Regular priceUnit price €11,68 per kg€6,49 EUR -
Up to 10% offSupreme corn-fed chicken breast 700g (4 pieces)
min. 4x 175g
Regular price €18,44 EURSale price €18,44 EUR Regular priceUnit price €26,34 per kg€20,49 EUR -
480 g
Regular price €13,49 EURSale price €13,49 EUR Regular priceUnit price €28,10 per kg€13,49 EUR -
HALALUp to 10% offmin. 500g
Regular price €6,74 EURSale price €6,74 EUR Regular priceUnit price €13,48 per kg€7,49 EUR -
Up to 10% offapprox. 1.2 kg
Regular price €17,09 EURSale price €17,09 EUR Regular priceUnit price €14,24 per kg€18,99 EUR -
2500g
Regular price €72,48 EURSale price €72,48 EUR Regular priceUnit price €28,99 per kg€72,48 EUR -
Up to 10% off700g
Regular price €23,39 EURSale price €23,39 EUR Regular priceUnit price €33,41 per kg€25,99 EUR -
Up to 10% offKreutzer's Chili Cheese Brats, 5 x 100g, frozen
5 x 100g
Regular price €19,79 EURSale price €19,79 EUR Regular priceUnit price €39,58 per kg€21,99 EUR -
Up to 10% offapprox. 1000g
Regular price €14,39 EURSale price €14,39 EUR Regular priceUnit price €14,39 per kg€15,99 EUR -
Up to 10% offKreutzers BEEF Chili Cheese Brats 5 x 80g, frozen
5 x 80g
Only 10 leftRegular price €19,79 EURSale price €19,79 EUR Regular priceUnit price €49,48 per kg€21,99 EUR -
Irish Tomahawk Steak, whole piece
0.8 - 1.5 kg
Regular price From €81,99 EURSale price From €81,99 EUR Regular priceUnit price €90,99 per kg -
300g
Regular price €7,49 EURSale price €7,49 EUR Regular priceUnit price €24,97 per kg -
Up to 10% offapprox. 3 x 450g
Regular price €29,24 EURSale price €29,24 EUR Regular priceUnit price €21,66 per kg€32,49 EUR -
Up to 10% off900g - 1600g
Regular price From €59,39 EURSale price From €59,39 EUR Regular priceUnit price €65,85 per kg€65,99 EUR