Search
-
Up to 10% off900g - 1600g
Regular price From €59,39 EURSale price From €59,39 EUR Regular priceUnit price €65,85 per kg€65,99 EUR -
Up to 36% offRegular price €206,99 EURSale price €206,99 EUR Regular priceUnit price €22,35 per kg€322,35 EUR -
Up to 10% off2800g
Regular price €114,29 EURSale price €114,29 EUR Regular priceUnit price €40,82 per kg€126,99 EUR -

600 - 800g
Regular price €44,49 EURSale price €44,49 EUR Regular priceUnit price €74,15 per kg€44,49 EUR -
Arg. hare saddle fillets - 1000g [TKF]
1000g TKF
Regular price €65,99 EURSale price €65,99 EUR Regular priceUnit price €65,99 per kg -
200 - 2000g
Regular price From €23,99 EURSale price From €23,99 EUR Regular priceUnit price €119,95 per kg€18,99 EUR -
150g
Regular price €8,99 EURSale price €8,99 EUR Regular priceUnit price €59,93 per kg -
250g - 2000g
Regular price From €18,99 EURSale price From €18,99 EUR Regular priceUnit price €75,96 per kg€0,00 EUR -

700 - 1000 g
Regular price €52,49 EURSale price €52,49 EUR Regular priceUnit price €74,99 per kg -
Pork fillet wrapped in bacon - 850g
approx. 850g
Regular price €28,99 EURSale price €28,99 EUR Regular priceUnit price €34,11 per kg -
Up to 10% offapprox. 10 x 120g
Regular price €18,89 EURSale price €18,89 EUR Regular priceUnit price €15,74 per kg€20,99 EUR -
200g
Regular price €8,99 EURSale price €8,99 EUR Regular priceUnit price €44,95 per kg -
250g - 2000g
Regular price From €19,49 EURSale price From €19,49 EUR Regular priceUnit price €77,96 per kg -
100g
Regular price €3,49 EURSale price €3,49 EUR Regular priceUnit price €34,90 per kg -
Up to 10% offmin. 2x 350g
Regular price €26,54 EURSale price €26,54 EUR Regular priceUnit price €37,91 per kg€29,49 EUR -
Up to 37% offRegular price €74,35 EURSale price €74,35 EUR Regular priceUnit price per€118,03 EUR
