Search
-
Up to 37% offRegular price €74,35 EURSale price €74,35 EUR Regular priceUnit price per€118,03 EUR -
Up to 10% off350g - 2000g
Regular price From €17,54 EURSale price From €17,54 EUR Regular priceUnit price €50,11 per kg€19,49 EUR -
Up to 10% off1000g
Regular price €27,89 EURSale price €27,89 EUR Regular priceUnit price €27,89 per kg€30,99 EUR -
Up to 10% offOrganic free-range chicken 1.3kg
approx. 1.3 kg
Regular price €33,74 EURSale price €33,74 EUR Regular priceUnit price €25,95 per kg€37,49 EUR -
Up to 15% offRegular price From €26,34 EURSale price From €26,34 EUR Regular priceUnit price €26,29 per kg€30,99 EUR -
Dry Ager - Book "The Dry Aging Bible" (German)
Regular price €79,95 EURSale price €79,95 EUR Regular priceUnit price per -
250g - 2000g
Regular price From €16,99 EURSale price From €16,99 EUR Regular priceUnit price €67,96 per kg -
1850g
Regular price €23,99 EURSale price €23,99 EUR Regular priceUnit price €12,97 per kg -
Up to 10% offLyoner - ring-shaped meat sausage
400 g
Regular price €7,64 EURSale price €7,64 EUR Regular priceUnit price €19,10 per kg€8,49 EUR -
Schweineschmalz, raffiniert - 250g
Regular price €4,49 EURSale price €4,49 EUR Regular priceUnit price per -
Rinderorgane Kapseln - Grass Fed Beef Organs
Regular price €39,95 EURSale price €39,95 EUR Regular priceUnit price per -
100g
Regular price €3,49 EURSale price €3,49 EUR Regular priceUnit price €34,90 per kg -
350g - 2000g
Regular price From €28,49 EURSale price From €28,49 EUR Regular priceUnit price €81,40 per kg -
Hof am Mühlenbach - beef boxes
3200 - 6500g
Regular price From €142,99 EURSale price From €142,99 EUR Regular priceUnit price per -
Up to 10% off5 x 60g
Regular price €8,54 EURSale price €8,54 EUR Regular priceUnit price €28,47 per kg€9,49 EUR -
Up to 10% offFree-range chicken thighs, 2 x 200 g
approx. 2 x 200g
Regular price €8,54 EURSale price €8,54 EUR Regular priceUnit price €21,35 per kg€9,49 EUR