Search
-
Up to 20% off130g
Regular price From €25,52 EURSale price From €25,52 EUR Regular priceUnit price €196,31 per kg€31,99 EUR -
Cipressi in Chianti - Roasted Prosciutto
100 g
Regular price €12,99 EURSale price €12,99 EUR Regular priceUnit price €129,90 per kg€11,49 EUR -
350g- 2000g
Regular price From €19,49 EURSale price From €19,49 EUR Regular priceUnit price €55,69 per kg -
350g - 2000g
Regular price From €41,49 EURSale price From €41,49 EUR Regular priceUnit price €118,54 per kg€41,49 EUR -
1500g TKF
Only 5 leftRegular price From €123,49 EURSale price From €123,49 EUR Regular priceUnit price €87,99 per kg€123,49 EUR -
Up to 10% off900g
Regular price €34,19 EURSale price €34,19 EUR Regular priceUnit price €37,99 per kg€37,99 EUR -
350g - 2000g
Regular price From €24,99 EURSale price From €24,99 EUR Regular priceUnit price €71,40 per kg -
Up to 10% off1200g
Regular price €20,24 EURSale price €20,24 EUR Regular priceUnit price €16,87 per kg€22,49 EUR -
200g - 1000g
Regular price From €19,49 EURSale price From €19,49 EUR Regular priceUnit price €96,99 per kg€19,49 EUR -
ORGANIC Hof Krautgartner - poultry boxes
approx. 4430g - Organic Mixed Vegetables
Regular price From €99,99 EURSale price From €99,99 EUR Regular priceUnit price €40,63 per kg -
750ml
Regular price €12,99 EURSale price €12,99 EUR Regular priceUnit price €17,32 per kg -
Up to 10% offChicken breast, sliced, min. 400g
min. 400g
Regular price €10,34 EURSale price €10,34 EUR Regular priceUnit price €25,85 per kg€11,49 EUR -
Australian Wagyu Entrecôte - Ribeye (8+)
350g - 2000g
Regular price From €111,49 EURSale price From €111,49 EUR Regular priceUnit price €318,54 per kg€111,49 EUR -
Schröder Lyoner - ring-shaped meat sausage
400 g
Regular price €9,49 EURSale price €9,49 EUR Regular priceUnit price €23,73 per kg -
500g
Regular price €23,99 EURSale price €23,99 EUR Regular priceUnit price €47,98 per kg€21,49 EUR -
Up to 10% off200g-2000g
Regular price From €17,99 EURSale price From €17,99 EUR Regular priceUnit price €89,95 per kg€19,99 EUR