Search
-

250g - 2000g
Regular price From €19,99 EURSale price From €19,99 EUR Regular priceUnit price €79,96 per kg -
Up to 10% offapprox. 1500g
Regular price €37,34 EURSale price €37,34 EUR Regular priceUnit price €24,89 per kg€41,49 EUR -
approx. 800g
Regular price From €7,99 EURSale price From €7,99 EUR Regular priceUnit price €9,99 per kg€0,00 EUR -
TSUME - Chef's knife Gyoto Abalone
Regular price €139,00 EURSale price €139,00 EUR Regular priceUnit price per -
350g - 2000g
Regular price From €24,99 EURSale price From €24,99 EUR Regular priceUnit price €71,40 per kg -
German Wagyu Burger Patties - 2x200g [Frozen]
2 x 200g
Regular price €18,99 EURSale price €18,99 EUR Regular priceUnit price €48,69 per kg€18,99 EUR -
250g - 2000g
Regular price From €14,49 EURSale price From €14,49 EUR Regular priceUnit price €57,96 per kg€14,49 EUR -
Up to 10% off250g - 2000g
Regular price From €10,34 EURSale price From €10,34 EUR Regular priceUnit price €41,36 per kg€11,49 EUR -
Salami Küsschen - Chorizo 500g
500g
Regular price €31,99 EURSale price €31,99 EUR Regular priceUnit price €63,98 per kg -
Up to 10% off900g - 1600g
Regular price From €59,39 EURSale price From €59,39 EUR Regular priceUnit price €65,85 per kg€65,99 EUR -
1800g
Regular price €19,80 EURSale price €19,80 EUR Regular priceUnit price €11,00 per kg -
Spareribs - St. Louis Cut 10kg Party Box
10-12 pieces - 10kg Party Box
Regular price €96,49 EURSale price €96,49 EUR Regular priceUnit price €9,65 per kg€0,00 EUR -
German Wagyu Entrecôte - Ribeye [TKF]
350g TKF
Regular price €84,49 EURSale price €84,49 EUR Regular priceUnit price €241,40 per kg -

New Zealand Lamb Sirloin Steak
700 g
Regular price From €31,49 EURSale price From €31,49 EUR Regular priceUnit price €44,99 per kg -
Up to 7% offAmerican-Style Beef Burger Patties, 6 x 200 g [Frozen]
6 x 200g
Regular price €31,04 EURSale price €31,04 EUR Regular priceUnit price €25,87 per kg€33,49 EUR -
Up to 10% off2 x 300g
Regular price From €26,09 EURSale price From €26,09 EUR Regular priceUnit price €43,48 per kg€28,99 EUR
