Search
-
Salsa Fresh Tomatillo & Lime (Sauce)
Only 2 leftRegular price €9,90 EURSale price €9,90 EUR Regular priceUnit price per€9,90 EUR -
200 - 2000g
Regular price From €23,99 EURSale price From €23,99 EUR Regular priceUnit price €119,95 per kg€18,99 EUR -
Up to 10% offmin. 2x 350g
Regular price €26,54 EURSale price €26,54 EUR Regular priceUnit price €37,91 per kg€29,49 EUR -
250g - 2000g
Regular price From €16,99 EURSale price From €16,99 EUR Regular priceUnit price €67,96 per kg -
Up to 10% off1000g
Regular price €26,09 EURSale price €26,09 EUR Regular priceUnit price €26,09 per kg€28,99 EUR -
350g - 2000g
Regular price From €34,49 EURSale price From €34,49 EUR Regular priceUnit price €98,54 per kg€34,49 EUR -
approx. 2600 g
Regular price €8,49 EURSale price €8,49 EUR Regular priceUnit price €4,25 per kg -
Up to 8% offOnly 2 leftRegular price €549,00 EURSale price €549,00 EUR Regular priceUnit price per€599,00 EUR -

700 - 1000 g
Regular price €52,49 EURSale price €52,49 EUR Regular priceUnit price €74,99 per kg -
250g - 2000g
Regular price From €11,49 EURSale price From €11,49 EUR Regular priceUnit price €183,96 per kg€11,49 EUR -
Up to 10% offSimmental Short Ribs 1Kg - 1.5 Kg
1500 g
Regular price From €21,14 EURSale price From €21,14 EUR Regular priceUnit price €20,99 per kg€23,49 EUR -
approx. 700g
Regular price From €8,49 EURSale price From €8,49 EUR Regular priceUnit price €12,21 per kg€8,49 EUR -
Iberico Dry Aged Tomahawk [TKF]
500g - 1700g
Regular price From €48,99 EURSale price From €48,99 EUR Regular priceUnit price €97,30 per kg€48,99 EUR -
Up to 10% off250g - 2000g
Regular price From €12,59 EURSale price From €12,59 EUR Regular priceUnit price €50,36 per kg€13,99 EUR -
350g- 2000g
Regular price From €19,49 EURSale price From €19,49 EUR Regular priceUnit price €55,69 per kg -
Up to 30% offArgentina Picanha - Tafelspitz
1000g
Regular price From €35,69 EURSale price From €35,69 EUR Regular priceUnit price €35,58 per kg€50,99 EUR
