Search
-
1800g
Regular price €19,80 EURSale price €19,80 EUR Regular priceUnit price €11,00 per kg -
350g - 2000g
Regular price From €41,49 EURSale price From €41,49 EUR Regular priceUnit price €118,54 per kg€41,49 EUR -
Up to 10% off1000g TKF
Regular price From €15,79 EURSale price From €15,79 EUR Regular priceUnit price €25,19 per kg€17,54 EUR -
Schweineschmalz, raffiniert - 250g
Regular price €4,49 EURSale price €4,49 EUR Regular priceUnit price per -
Cipressi in Chianti - Roasted Prosciutto
100 g
Regular price €12,99 EURSale price €12,99 EUR Regular priceUnit price €129,90 per kg€11,49 EUR -
100g
Regular price €3,49 EURSale price €3,49 EUR Regular priceUnit price €34,90 per kg -
ORGANIC Hof Krautgartner - poultry boxes
approx. 4430g - Organic Mixed Vegetables
Regular price From €99,99 EURSale price From €99,99 EUR Regular priceUnit price €40,63 per kg -

600 - 800g
Regular price €44,49 EURSale price €44,49 EUR Regular priceUnit price €74,15 per kg€44,49 EUR -
Up to 37% offRegular price €74,35 EURSale price €74,35 EUR Regular priceUnit price per€118,03 EUR -
Up to 10% offFree-range chicken thighs, 2 x 200 g
approx. 2 x 200g
Regular price €8,54 EURSale price €8,54 EUR Regular priceUnit price €21,35 per kg€9,49 EUR -
Iberico Dry Aged Roast Beef [TKF]
250 - 2000g
Regular price From €27,49 EURSale price From €27,49 EUR Regular priceUnit price €109,96 per kg€27,49 EUR -
1500g TKF
Only 5 leftRegular price From €123,49 EURSale price From €123,49 EUR Regular priceUnit price €87,99 per kg€123,49 EUR -
Up to 20% off100g - 400g TKF
Regular price From €6,99 EURSale price From €6,99 EUR Regular priceUnit price €69,95 per kg€6,99 EUR -
Up to 20% off130g
Regular price From €25,52 EURSale price From €25,52 EUR Regular priceUnit price €196,31 per kg€31,99 EUR -
approx. 600g
Regular price €22,49 EURSale price €22,49 EUR Regular priceUnit price €37,48 per kg -
Up to 10% off1000g
Regular price €26,09 EURSale price €26,09 EUR Regular priceUnit price €26,09 per kg€28,99 EUR
