Search
-

700 - 1000 g
Regular price €52,49 EURSale price €52,49 EUR Regular priceUnit price €74,99 per kg -
Up to 10% offBeef roulades, sliced, 5 x 200g
5 x 200g
Regular price €29,69 EURSale price €29,69 EUR Regular priceUnit price €29,69 per kg€32,99 EUR -
Roast suckling pig, min. 1.5kg
1500 g
Regular price €47,49 EURSale price €47,49 EUR Regular priceUnit price €31,66 per kg -
BIO Feinkost Englert - Boney Beef Bone Broth 6 x 440ml
6 x 440ml
Regular price €44,99 EURSale price €44,99 EUR Regular priceUnit price €17,04 per kg -
10-16 pieces - 10kg Party Box
Regular price €118,99 EURSale price €118,99 EUR Regular priceUnit price €11,90 per kg€118,99 EUR -
Up to 10% offRaspberry & Chipotle – Pitmaster Sauce
500 ml
Only 10 leftRegular price €10,79 EURSale price €10,79 EUR Regular priceUnit price €10,79 per item€11,99 EUR -
BIO Swema Vegetable Broths - Oriental 6 x 210g
6 x 210g
Regular price €42,99 EURSale price €42,99 EUR Regular priceUnit price €34,12 per kg -
1000g
Regular price €30,49 EURSale price €30,49 EUR Regular priceUnit price €30,49 per kg -
250g
Regular price €4,99 EURSale price €4,99 EUR Regular priceUnit price €19,96 per kg€4,99 EUR -
halbrunder Gusseisenrost L (120786)
Only 6 leftRegular price €69,00 EURSale price €69,00 EUR Regular priceUnit price per€69,00 EUR -
200g - 1000g
Regular price From €19,49 EURSale price From €19,49 EUR Regular priceUnit price €96,99 per kg€19,49 EUR -
Knochenbrühe Pulver 500g – Weiderind aus Schweden
Regular price €44,95 EURSale price €44,95 EUR Regular priceUnit price per -
500 g
Regular price €17,49 EURSale price €17,49 EUR Regular priceUnit price €34,98 per kg -
approx. 1000g
Regular price €7,99 EURSale price €7,99 EUR Regular priceUnit price €7,99 per kg -
250g - 2000g
Regular price From €19,49 EURSale price From €19,49 EUR Regular priceUnit price €77,96 per kg -
110g
Only 6 leftRegular price €6,49 EURSale price €6,49 EUR Regular priceUnit price €59,00 per kg€0,00 EUR
