Suche
-
Up to 10% offRegular price From €7,19 EURSale price From €7,19 EUR Regular priceUnit price €23,97 per kg€7,99 EUR -
250g
Regular price €30,49 EURSale price €30,49 EUR Regular priceUnit price €121,96 per kg -
Up to 10% offapprox. 1000g
Regular price €14,39 EURSale price €14,39 EUR Regular priceUnit price €14,39 per kg€15,99 EUR -
Up to 20% off100g - 400g TKF
Regular price From €6,99 EURSale price From €6,99 EUR Regular priceUnit price €69,95 per kg€6,99 EUR -
80g
Regular price €2,99 EURSale price €2,99 EUR Regular priceUnit price €11,96 per kg -
Up to 10% off250g - 2000g
Regular price From €17,09 EURSale price From €17,09 EUR Regular priceUnit price €68,36 per kg€18,99 EUR -
approx. 1000g
Regular price €24,49 EURSale price €24,49 EUR Regular priceUnit price €24,49 per kg -
250g - 2000g
Regular price From €13,99 EURSale price From €13,99 EUR Regular priceUnit price €55,96 per kg -
250g - 2000g
Regular price From €19,49 EURSale price From €19,49 EUR Regular priceUnit price €77,96 per kg -
Maki Tori - Chicken Fillet Bites
1000g
Regular price €24,49 EURSale price €24,49 EUR Regular priceUnit price €24,49 per kg€24,49 EUR -
600g TKF
Regular price From €40,99 EURSale price From €40,99 EUR Regular priceUnit price €102,98 per kg€40,99 EUR -
250g - 2000g
Regular price From €18,99 EURSale price From €18,99 EUR Regular priceUnit price €75,96 per kg€0,00 EUR -
Up to 10% off0.5 – 1.8 kg
Regular price From €51,29 EURSale price From €51,29 EUR Regular priceUnit price €53,99 per kg€0,00 EUR -
500 g
Regular price €17,49 EURSale price €17,49 EUR Regular priceUnit price €34,98 per kg -
500g
Regular price €29,49 EURSale price €29,49 EUR Regular priceUnit price €58,98 per kg -
Up to 5% offFisch- und Gemüsehalter klein, Edelstahl (6470)
Only 5 leftRegular price €32,99 EURSale price €32,99 EUR Regular priceUnit price per€34,79 EUR