Suche
-
350g - 2000g
Regular price From €27,49 EURSale price From €27,49 EUR Regular priceUnit price €78,54 per kg€27,49 EUR -

New Zealand Lamb Mince TKF 1000g
1000 g
Regular price €32,99 EURSale price €32,99 EUR Regular priceUnit price €32,99 per kg€32,99 EUR -
480 g
Regular price €18,99 EURSale price €18,99 EUR Regular priceUnit price €39,56 per kg€18,99 EUR -
BIO Swema Vegetable Broths - Classic 6 x 210g
6 x 210g
Regular price €42,99 EURSale price €42,99 EUR Regular priceUnit price €34,12 per kg -
100g
Regular price €3,49 EURSale price €3,49 EUR Regular priceUnit price €34,90 per kg -
600g
Regular price €13,99 EURSale price €13,99 EUR Regular priceUnit price €23,32 per kg -
200g - 2000g
Regular price From €24,99 EURSale price From €24,99 EUR Regular priceUnit price €124,95 per kg€24,99 EUR -

200g - 2000g
Regular price From €41,99 EURSale price From €41,99 EUR Regular priceUnit price €208,49 per kg€0,00 EUR -
350g - 2000g
Regular price From €41,49 EURSale price From €41,49 EUR Regular priceUnit price €118,54 per kg€41,49 EUR -
Sweet & Spicy Barbecue (Sauce)
Regular price €9,90 EURSale price €9,90 EUR Regular priceUnit price per€9,90 EUR -
Only 6 leftRegular price €49,99 EURSale price €49,99 EUR Regular priceUnit price per€49,99 EUR -
Iberico Dry Aged Roast Beef [TKF]
250 - 2000g
Regular price From €27,49 EURSale price From €27,49 EUR Regular priceUnit price €109,96 per kg€27,49 EUR -
Up to 20% off100g - 400g TKF
Regular price From €6,99 EURSale price From €6,99 EUR Regular priceUnit price €69,95 per kg€6,99 EUR -
250g - 2000g
Regular price From €18,99 EURSale price From €18,99 EUR Regular priceUnit price €75,96 per kg€0,00 EUR -
Up to 10% off1200g
Regular price €20,24 EURSale price €20,24 EUR Regular priceUnit price €16,87 per kg€22,49 EUR -
Up to 10% off
200g - 2000g
Regular price From €29,69 EURSale price From €29,69 EUR Regular priceUnit price €148,45 per kg€32,99 EUR
