Suche
-
Up to 20% off250g - 500g
Regular price From €15,59 EURSale price From €15,59 EUR Regular priceUnit price €119,92 per kg€19,49 EUR -
Up to 10% offPan-fried poultry meatballs - 2 x 80g
160g
Regular price €5,39 EURSale price €5,39 EUR Regular priceUnit price €33,69 per kg€5,99 EUR -
ORGANIC Hof Krautgartner - poultry boxes
approx. 4430g - Organic Mixed Vegetables
Regular price From €99,99 EURSale price From €99,99 EUR Regular priceUnit price €40,63 per kg -
Up to 10% offmin. 550g
Regular price €5,39 EURSale price €5,39 EUR Regular priceUnit price €9,80 per kg€5,99 EUR -
Up to 10% offapprox. 3 x 450g
Regular price €29,24 EURSale price €29,24 EUR Regular priceUnit price €21,66 per kg€32,49 EUR -
Up to 10% offapprox. 1.2 kg
Regular price €17,09 EURSale price €17,09 EUR Regular priceUnit price €14,24 per kg€18,99 EUR -
Up to 10% offSupreme corn-fed chicken breast 700g (4 pieces)
min. 4x 175g
Regular price €18,44 EURSale price €18,44 EUR Regular priceUnit price €26,34 per kg€20,49 EUR -
Up to 10% offmin. 2x 350g
Regular price €26,54 EURSale price €26,54 EUR Regular priceUnit price €37,91 per kg€29,49 EUR -
Up to 10% offEnglert Delicatessen - Poultry Roast Jus 6 x 350ml
6 x 350ml
Regular price €34,19 EURSale price €34,19 EUR Regular priceUnit price €16,28 per kg€37,99 EUR -
Up to 10% offFree-range chicken breast fillet 2x175g
approx. 2 x 175g
Regular price €14,39 EURSale price €14,39 EUR Regular priceUnit price €41,11 per kg€15,99 EUR -
Up to 36% offRegular price €206,99 EURSale price €206,99 EUR Regular priceUnit price €22,35 per kg€322,35 EUR -
Up to 10% off2 x 200g
Regular price €12,14 EURSale price €12,14 EUR Regular priceUnit price €30,35 per kg€13,49 EUR -
Up to 10% offFree-range chicken thighs, 2 x 200 g
approx. 2 x 200g
Regular price €8,54 EURSale price €8,54 EUR Regular priceUnit price €21,35 per kg€9,49 EUR -
Up to 10% offChicken breast, sliced, min. 400g
min. 400g
Regular price €10,34 EURSale price €10,34 EUR Regular priceUnit price €25,85 per kg€11,49 EUR -
Up to 10% offmin. 500g
Regular price €5,84 EURSale price €5,84 EUR Regular priceUnit price €11,68 per kg€6,49 EUR -
BIO Feinkost Englert - Boney Poultry Bone Broth 6 x 440ml
6 x 440ml
Regular price €44,99 EURSale price €44,99 EUR Regular priceUnit price €17,04 per kg