Suche
-
Up to 10% off900g
Regular price €34,19 EURSale price €34,19 EUR Regular priceUnit price €37,99 per kg€37,99 EUR -
Roll roast "Cordon Bleu" 1500g
approx. 1500g
Regular price €16,49 EURSale price €16,49 EUR Regular priceUnit price €10,99 per kg -
100g
Regular price €3,49 EURSale price €3,49 EUR Regular priceUnit price €34,90 per kg -
Up to 10% off1200g
Regular price €20,24 EURSale price €20,24 EUR Regular priceUnit price €16,87 per kg€22,49 EUR -
German Wagyu Entrecôte - Ribeye [TKF]
350g TKF
Regular price €84,49 EURSale price €84,49 EUR Regular priceUnit price €241,40 per kg -
Up to 8% offPrestige 500 Schwarz (Gasgrill)
Only 7 leftRegular price €1.849,00 EURSale price €1.849,00 EUR Regular priceUnit price per€1.999,00 EUR -
Up to 58% offIronwood 650 - Schwarz (Pelletgrill, TFB65BLFC)
Only 4 leftRegular price €749,00 EURSale price €749,00 EUR Regular priceUnit price per€1.799,90 EUR -
400g
Regular price €10,99 EURSale price €10,99 EUR Regular priceUnit price €27,48 per kg -
480 g
Regular price €18,99 EURSale price €18,99 EUR Regular priceUnit price €39,56 per kg€18,99 EUR -
3500g
Regular price €139,99 EURSale price €139,99 EUR Regular priceUnit price €40,00 per kg -
200 - 2000g
Regular price From €23,99 EURSale price From €23,99 EUR Regular priceUnit price €119,95 per kg€18,99 EUR -
250g - 2000g
Regular price From €16,99 EURSale price From €16,99 EUR Regular priceUnit price €67,96 per kg -
1850g
Regular price €23,99 EURSale price €23,99 EUR Regular priceUnit price €12,97 per kg -
350g - 2000g
Regular price From €28,49 EURSale price From €28,49 EUR Regular priceUnit price €81,40 per kg -
Salami Kisses - Black Pepper 500g
500g
Regular price €31,99 EURSale price €31,99 EUR Regular priceUnit price €63,98 per kg -
Up to 10% offmin. 300g
Regular price €7,64 EURSale price €7,64 EUR Regular priceUnit price €25,47 per kg€8,49 EUR