Suche
-
approx. 1000g
Regular price €4,49 EURSale price €4,49 EUR Regular priceUnit price €4,49 per kg -
Dietzel Duroc Pork - Smoke Box
approx. 4500g
Regular price €139,99 EURSale price €139,99 EUR Regular priceUnit price €31,11 per kg -
1000g
Regular price €13,99 EURSale price €13,99 EUR Regular priceUnit price €13,99 per kg -
Roast pork with crackling from the leg - approx. 2280g
2280g
Regular price €23,49 EURSale price €23,49 EUR Regular priceUnit price €10,30 per kg -
1000 g
Regular price €13,99 EURSale price €13,99 EUR Regular priceUnit price €13,99 per kg -
Butcher's spit roast min. 2.5kg
2500 g
Regular price €38,99 EURSale price €38,99 EUR Regular priceUnit price €15,60 per kg -
480 g
Regular price €13,49 EURSale price €13,49 EUR Regular priceUnit price €28,10 per kg€13,49 EUR -
Elsenbach pasture pork fillet [TKF]
350g TKF
Regular price From €15,49 EURSale price From €15,49 EUR Regular priceUnit price €51,23 per kg€15,49 EUR -
German wild boar goulash - 2500g [TKF]
2500g TKF
Regular price €59,49 EURSale price €59,49 EUR Regular priceUnit price €23,80 per kg -
Up to 10% off2 x 300g
Regular price From €26,09 EURSale price From €26,09 EUR Regular priceUnit price €43,48 per kg€28,99 EUR -
1 HKS (ca. 90 m)
Regular price €33,49 EURSale price €33,49 EUR Regular priceUnit price €0,37 per m -
Up to 10% offSchwenkersteaks No. 1 - 4 pieces (850g)
850g
Regular price €12,14 EURSale price €12,14 EUR Regular priceUnit price €14,28 per kg€13,49 EUR -
Roast suckling pig, min. 1.5kg
1500 g
Regular price €47,49 EURSale price €47,49 EUR Regular priceUnit price €31,66 per kg -
Lyoner Sausage in a Jar, Made from Pasture-Raised Pork
210g
Regular price €13,49 EURSale price €13,49 EUR Regular priceUnit price €64,24 per kg€13,49 EUR -
Elsenbacher pasture-raised pork liverwurst in a jar
210g
Regular price €14,49 EURSale price €14,49 EUR Regular priceUnit price €69,00 per kg€14,49 EUR -
Schweineschmalz, raffiniert - 250g
Regular price €4,49 EURSale price €4,49 EUR Regular priceUnit price per