Suche
-
Irish Tomahawk Steak, whole piece
0.8 - 1.5 kg
Regular price From €81,99 EURSale price From €81,99 EUR Regular priceUnit price €90,99 per kg -
Charolais Burger Patties, 2 x 200 g [Frozen]
2 x 200g
Regular price €11,49 EURSale price €11,49 EUR Regular priceUnit price €28,73 per kg€10,99 EUR -
Iberico Dry Aged Roast Beef [TKF]
250 - 2000g
Regular price From €27,49 EURSale price From €27,49 EUR Regular priceUnit price €109,96 per kg€27,49 EUR -
Blackstone 28 Griddle grill station
Power 10 kW
Regular price €549,99 EURSale price €549,99 EUR Regular priceUnit price per -
Only 4 leftRegular price €9,90 EURSale price €9,90 EUR Regular priceUnit price per€9,90 EUR -
Up to 10% offSchwenkersteaks No. 1 - 10 pieces (2200g)
2200g
Regular price €27,89 EURSale price €27,89 EUR Regular priceUnit price €13,95 per kg€30,99 EUR -
Up to 22% offFisch- und Gemüsehalter, groß, Edelstahl (6471)
Only 5 leftRegular price €35,90 EURSale price €35,90 EUR Regular priceUnit price per€45,99 EUR -
135g
Only 10 leftRegular price €8,49 EURSale price €8,49 EUR Regular priceUnit price €62,89 per kg€0,00 EUR -
200g - 1000g
Regular price From €19,49 EURSale price From €19,49 EUR Regular priceUnit price €96,99 per kg€19,49 EUR -
350g - 2000g
Regular price From €27,49 EURSale price From €27,49 EUR Regular priceUnit price €78,54 per kg€27,49 EUR -
Only 2 leftRegular price €10,70 EURSale price €10,70 EUR Regular priceUnit price per€10,70 EUR -
210g
Regular price €16,99 EURSale price €16,99 EUR Regular priceUnit price €80,90 per kg -
250g - 2000g
Regular price From €14,99 EURSale price From €14,99 EUR Regular priceUnit price €59,96 per kg€14,99 EUR -
Up to 10% off350g - 2000g
Regular price From €17,54 EURSale price From €17,54 EUR Regular priceUnit price €50,11 per kg€19,49 EUR -
Up to 10% off1000g TKF
Regular price From €15,79 EURSale price From €15,79 EUR Regular priceUnit price €25,19 per kg€17,54 EUR -
200g BMS 8-9
Regular price €63,99 EURSale price €63,99 EUR Regular priceUnit price €319,95 per kg