Hledat
-
100 g
Běžná cena €3,49 EURVýprodejová cena €3,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €34,90 za kg -
350g - 2000g
Běžná cena Od €34,49 EURVýprodejová cena Od €34,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €98,54 za kg€34,49 EUR -
Dietzel Duroc Pig - Barbecue Party Box
cca. 5500 g
Běžná cena €164,99 EURVýprodejová cena €164,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €30,00 za kg -
250g - 2000g
Běžná cena Od €13,99 EURVýprodejová cena Od €13,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €55,96 za kg -
cca. 1000 g
Běžná cena €11,49 EURVýprodejová cena €11,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €11,49 za kg -
350g - 2000g
Běžná cena Od €28,49 EURVýprodejová cena Od €28,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €81,40 za kg -
350g - 2000g
Běžná cena Od €24,99 EURVýprodejová cena Od €24,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €71,40 za kg -
Schröder Lyoner - masová klobása v kruhu
400 g
Běžná cena €9,49 EURVýprodejová cena €9,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €23,73 za kg -
500 g - 700 g
Běžná cena Od €28,99 EURVýprodejová cena Od €28,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €58,11 za kg€28,99 EUR -
250g - 1000g
Běžná cena Od €20,49 EURVýprodejová cena Od €20,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €81,96 za kg -
1000 g
Běžná cena €90,99 EURVýprodejová cena €90,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €90,99 za kg -
200g - 2000g
Běžná cena Od €17,49 EURVýprodejová cena Od €17,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €87,45 za kg -
7 žeber Red Heifer Prime Selection (včetně filé) pro sušení
minimálně 18 kg
Běžná cena Od €673,99 EURVýprodejová cena Od €673,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €37,44 za kg -
Až 17% slevaGusseisener Dutch Oven (Grilltopf, 127877)
Zbývá pouze 2Běžná cena €99,00 EURVýprodejová cena €99,00 EUR Běžná cenaJednotková cena za€119,00 EUR -
3 žebra Red Heifer Prime Selection (včetně filetu bez entrecote) pro sušení
minimálně 12 kg
Běžná cena Od €449,49 EURVýprodejová cena Od €449,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €37,46 za kg -
900g - 1200g
Zbývá pouze 8Běžná cena Od €101,99 EURVýprodejová cena Od €101,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €113,32 za kg€101,99 EUR