Hledat
-
Až 10% sleva18 ks
Běžná cena €8,09 EURVýprodejová cena €8,09 EUR Běžná cenaJednotková cena €44,94 za kg€8,99 EUR -
vertikaler Truthahnhalter (117441)
Zbývá pouze 3Běžná cena €29,00 EURVýprodejová cena €29,00 EUR Běžná cenaJednotková cena za€29,00 EUR -
Až 10% slevaKřepelka fr.Plein Saveur (2 kusy)
minimálně 2x 175g
Běžná cena €11,69 EURVýprodejová cena €11,69 EUR Běžná cenaJednotková cena €33,40 za kg€12,99 EUR -
Dry Ager - Kniha "The Dry Aging Bible" (německy)
Běžná cena €79,95 EURVýprodejová cena €79,95 EUR Běžná cenaJednotková cena za -
Až 10% sleva100 g
Běžná cena €14,39 EURVýprodejová cena €14,39 EUR Běžná cenaJednotková cena €14,39 za kg€15,99 EUR -
Až 10% slevaVepřové koleno - uzené přední koleno 3 x 650g
3 x cca. 650 g
Běžná cena €8,54 EURVýprodejová cena €8,54 EUR Běžná cenaJednotková cena €4,38 za kg€9,49 EUR -
Až 10% sleva220 g
Běžná cena €8,09 EURVýprodejová cena €8,09 EUR Běžná cenaJednotková cena €36,77 za kg€8,99 EUR -
Až 10% slevacca. 10x120g
Běžná cena €18,89 EURVýprodejová cena €18,89 EUR Běžná cenaJednotková cena €15,74 za kg€20,99 EUR -
BIO Feinkost Englert - Vývar z kostních kostí mix 6 x 440 ml
6 x 440 ml
Běžná cena €44,99 EURVýprodejová cena €44,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €17,04 za kg -
Dr. Reuter's – Buddy's Choice, měsíční balení 36 x 400 g
Běžná cena €139,80 EURVýprodejová cena €139,80 EUR Běžná cenaJednotková cena za -
Räucherbretter - Zedernholz groß (17831)
Běžná cena €29,99 EURVýprodejová cena €29,99 EUR Běžná cenaJednotková cena za€29,99 EUR -
Přírodní maso Teutschenthaler - jemný výběr
cca. 2280 g
Běžná cena €74,99 EURVýprodejová cena €74,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €32,89 za kg -
90g
Zbývá pouze 6Běžná cena €8,99 EURVýprodejová cena €8,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €99,89 za kg€0,00 EUR -
cca. 2600 g
Běžná cena €8,49 EURVýprodejová cena €8,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €4,25 za kg -
Až 10% slevaBěžná cena €53,05 EURVýprodejová cena €53,05 EUR Běžná cenaJednotková cena €16,32 za kg€58,95 EUR -
Až 60% slevaKreutzers Asian Allrounder omáčka 500 ml
500 ml
Běžná cena Od €4,80 EURVýprodejová cena Od €4,80 EUR Běžná cenaJednotková cena €14,00 za kg€11,99 EUR