Hledat
-
2x 180g
Běžná cena Od €4,99 EURVýprodejová cena Od €4,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €13,86 za kg -
cca. 700 g
Běžná cena Od €8,49 EURVýprodejová cena Od €8,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €12,21 za kg€8,49 EUR -
Přírodní maso Teutschenthaler - balíček Knackwurst
cca. 1900 g
Běžná cena €74,99 EURVýprodejová cena €74,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €39,47 za kg -
Až 10% sleva4 x 100 g
Běžná cena €8,09 EURVýprodejová cena €8,09 EUR Běžná cenaJednotková cena €20,23 za kg€8,99 EUR -
Až 10% sleva16 x 80 g
Běžná cena €27,44 EURVýprodejová cena €27,44 EUR Běžná cenaJednotková cena €21,44 za kg€30,49 EUR -
Španělský lanýžový salám - 150g
150 g
Běžná cena €8,99 EURVýprodejová cena €8,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €59,93 za kg -
Až 10% slevaMnichovská bílá klobása 4 x 70 g
4 x 70 g
Běžná cena €8,09 EURVýprodejová cena €8,09 EUR Běžná cenaJednotková cena €28,89 za kg€8,99 EUR -
200g - 1000g
Běžná cena Od €2,99 EURVýprodejová cena Od €2,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €14,95 za kg -
Francouzský Pur vepřový salám - 600g
600 g
Běžná cena €27,49 EURVýprodejová cena €27,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €45,82 za kg -
Originální iberská syrová šunka - 60g
60 g
Běžná cena €9,99 EURVýprodejová cena €9,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €166,50 za kg€8,99 EUR -
100 g
Běžná cena €3,49 EURVýprodejová cena €3,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €34,90 za kg -
100 g
Běžná cena €3,49 EURVýprodejová cena €3,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €34,90 za kg -
360g - 2000g
Běžná cena Od €5,99 EURVýprodejová cena Od €5,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €16,64 za kg -
2550 g
Běžná cena €104,99 EURVýprodejová cena €104,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €41,17 za kg -
Lyoner - masová klobása se sýrem
400 g
Běžná cena €10,49 EURVýprodejová cena €10,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €26,23 za kg -
Až 10% slevaKreutzers Chili Cheese Brats 5 x 100g TKF
5 x 100 g
Běžná cena €19,79 EURVýprodejová cena €19,79 EUR Běžná cenaJednotková cena €39,58 za kg€21,99 EUR