Hledat
-
cca. 1000 g
Běžná cena €5,99 EURVýprodejová cena €5,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €5,99 za kg -
Až 10% sleva250g - 2000g
Běžná cena Od €12,59 EURVýprodejová cena Od €12,59 EUR Běžná cenaJednotková cena €50,36 za kg€13,99 EUR -
250g - 2000g
Běžná cena Od €16,99 EURVýprodejová cena Od €16,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €67,96 za kg -
Až 10% slevaSimmentalské žebírka 1 kg - 1,5 kg
1500 g
Běžná cena Od €21,14 EURVýprodejová cena Od €21,14 EUR Běžná cenaJednotková cena €20,99 za kg€23,49 EUR -
Kasselský krk bez kosti - 500g
cca. 500 g
Běžná cena €7,49 EURVýprodejová cena €7,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €18,73 za kg -
Až 10% sleva350g - 2000g
Běžná cena Od €17,54 EURVýprodejová cena Od €17,54 EUR Běžná cenaJednotková cena €50,11 za kg€19,49 EUR -
1000 g
Běžná cena €8,49 EURVýprodejová cena €8,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €7,08 za kg -
Německé burgerové placky Wagyu - 2x195g [TKF]
2 x 195 g
Běžná cena €18,99 EURVýprodejová cena €18,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €48,69 za kg€18,99 EUR -
250g - 2000g
Běžná cena Od €24,49 EURVýprodejová cena Od €24,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €97,96 za kg€24,49 EUR -
Žebra - škrabka na bůček celá cca. 4500 g
cca. 4500 g
Běžná cena €42,49 EURVýprodejová cena €42,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €9,44 za kg€42,49 EUR -

Novozélandské jehněčí filé 450 g
cca 450 g
Běžná cena €33,49 EURVýprodejová cena €33,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €74,42 za kg€33,49 EUR -
Rimoco - BIO Rosmarin Zitronensalz
90g
Zbývá pouze 5Běžná cena €6,49 EURVýprodejová cena €6,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €72,11 za kg€6,49 EUR -
Vepřový řízek z vrchní skořápky 4x180g
4x 180g
Běžná cena €10,49 EURVýprodejová cena €10,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €14,57 za kg -
Až 10% slevacca. 1500 g
Běžná cena €37,34 EURVýprodejová cena €37,34 EUR Běžná cenaJednotková cena €24,89 za kg€41,49 EUR -
Až 10% slevaBuffalo Wings Hot Sauce Original
215 ml
Běžná cena €8,09 EURVýprodejová cena €8,09 EUR Běžná cenaJednotková cena €8,09 za item€8,99 EUR -
1000 g
Běžná cena €3,49 EURVýprodejová cena €3,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €3,49 za kg
