Hledat
-
250g - 2000g
Běžná cena Od €19,49 EURVýprodejová cena Od €19,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €77,96 za kg -
350g - 2000g
Běžná cena Od €27,49 EURVýprodejová cena Od €27,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €78,54 za kg€27,49 EUR -
Až 10% sleva4 kusy - každý 75 g
Běžná cena Od €7,19 EURVýprodejová cena Od €7,19 EUR Běžná cenaJednotková cena €23,97 za kg€7,99 EUR -
Hof am Mühlenbach – balíčky s hovězím masem
3200 - 6500 g
Běžná cena Od €142,99 EURVýprodejová cena Od €142,99 EUR Běžná cenaJednotková cena za -
2550 g
Běžná cena €104,99 EURVýprodejová cena €104,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €41,17 za kg -
2000 g
Běžná cena €19,80 EURVýprodejová cena €19,80 EUR Běžná cenaJednotková cena €11,00 za kg -
Až 10% slevaIberico vepřová panenka 2 x 200 g
2x 200 g
Běžná cena €22,04 EURVýprodejová cena €22,04 EUR Běžná cenaJednotková cena €55,10 za kg€24,49 EUR -
Až 10% sleva100 g
Běžná cena €3,59 EURVýprodejová cena €3,59 EUR Běžná cenaJednotková cena €35,90 za kg€3,99 EUR -
0,8 - 1,5 kg
Běžná cena Od €81,99 EURVýprodejová cena Od €81,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €90,99 za kg -
Až 10% sleva250 g
Běžná cena Od €17,09 EURVýprodejová cena Od €17,09 EUR Běžná cenaJednotková cena €68,36 za kg€18,99 EUR -
Telecí řízek z vrchní skořápky 4x180g
4x 180g
Běžná cena €42,99 EURVýprodejová cena €42,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €59,71 za kg -
Iberico Dry Aged Tomahawk [TKF]
500 g - 1700 g
Běžná cena Od €48,99 EURVýprodejová cena Od €48,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €97,30 za kg€48,99 EUR -
250g - 2000g
Běžná cena Od €11,49 EURVýprodejová cena Od €11,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €183,96 za kg€11,49 EUR -
Až 10% sleva800 g
Běžná cena €11,24 EURVýprodejová cena €11,24 EUR Běžná cenaJednotková cena €14,05 za kg€12,49 EUR -
Krustovaná pečeně z ořechu - cca. 2280 g
2280 g
Běžná cena €23,49 EURVýprodejová cena €23,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €10,30 za kg -

350g - 2000g
Běžná cena Od €40,49 EURVýprodejová cena Od €40,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €115,69 za kg€40,49 EUR
