Hledat
-
350g - 2000g
Běžná cena Od €24,99 EURVýprodejová cena Od €24,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €71,40 za kg -
Až 10% sleva250g - 2000g
Běžná cena Od €10,34 EURVýprodejová cena Od €10,34 EUR Běžná cenaJednotková cena €41,36 za kg€11,49 EUR -
Až 10% slevahovězí loupaná plec - Simmental
cca. 1500 g
Běžná cena €41,84 EURVýprodejová cena €41,84 EUR Běžná cenaJednotková cena €27,89 za kg€46,49 EUR -
Rinderorgane Kapseln - Grass Fed Beef Organs
Běžná cena €39,95 EURVýprodejová cena €39,95 EUR Běžná cenaJednotková cena za -
250g - 1000g
Běžná cena Od €20,49 EURVýprodejová cena Od €20,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €81,96 za kg -

700-1000 g
Běžná cena €52,49 EURVýprodejová cena €52,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €74,99 za kg -
100 g
Běžná cena €3,49 EURVýprodejová cena €3,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €34,90 za kg -
Až 10% sleva4 x 100 g
Běžná cena €8,99 EURVýprodejová cena €8,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €22,48 za kg€9,99 EUR -
Až 10% slevacca. 1500 g
Běžná cena €37,34 EURVýprodejová cena €37,34 EUR Běžná cenaJednotková cena €24,89 za kg€41,49 EUR -
200g - 2000g
Běžná cena Od €24,99 EURVýprodejová cena Od €24,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €124,95 za kg€24,99 EUR -
Německé burgerové placky Wagyu - 2x195g [TKF]
2 x 195 g
Běžná cena €18,99 EURVýprodejová cena €18,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €48,69 za kg€18,99 EUR -
2550 g
Běžná cena €104,99 EURVýprodejová cena €104,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €41,17 za kg -
3500 g
Běžná cena €139,99 EURVýprodejová cena €139,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €40,00 za kg -
600g - 1000g
Zbývá pouze 1Běžná cena Od €64,99 EURVýprodejová cena Od €64,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €103,31 za kg€64,99 EUR -
Až 10% slevaKuřecí prsa nakrájená min. 400 g
minimálně 400 g
Běžná cena €10,34 EURVýprodejová cena €10,34 EUR Běžná cenaJednotková cena €25,85 za kg€11,49 EUR -
Až 10% slevaKreutzers Extra pálivý chilli sýr Brats 5 x 100g TKF
5 x 100 g
Běžná cena €19,79 EURVýprodejová cena €19,79 EUR Běžná cenaJednotková cena €39,58 za kg€21,99 EUR
