Hledat
-
Zbývá pouze 6Běžná cena €12,99 EURVýprodejová cena €12,99 EUR Běžná cenaJednotková cena za€12,99 EUR -
Gourmet Wild Manufaktur - Grilovací sada
3160 g
Běžná cena €114,99 EURVýprodejová cena €114,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €36,39 za kg -
Až 10% sleva1200 g
Běžná cena €20,24 EURVýprodejová cena €20,24 EUR Běžná cenaJednotková cena €16,87 za kg€22,49 EUR -
Gourmet Wild Manufaktur - Herní sada pro potěšení
3670 g
Běžná cena €149,99 EURVýprodejová cena €149,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €40,87 za kg -
200-2000 g
Běžná cena Od €23,99 EURVýprodejová cena Od €23,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €119,95 za kg€18,99 EUR -
200 g
Běžná cena €2,99 EURVýprodejová cena €2,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €14,95 za kg -
Iberico T-bone, vyzrálé za sucha
600 g TKF
Běžná cena Od €40,99 EURVýprodejová cena Od €40,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €102,98 za kg€40,99 EUR -
Gurmánská divoká manufaktura - Sada konzerv
2680 g
Běžná cena €94,99 EURVýprodejová cena €94,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €35,44 za kg -
Vepřová spodní skořápka s kůží 1500g
cca. 1500 g
Běžná cena €14,49 EURVýprodejová cena €14,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €9,66 za kg -
Německé srnčí sedlo s kostí - 1800g [TKF]
1800 g TKF
Běžná cena €143,49 EURVýprodejová cena €143,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €79,72 za kg -
300 g
Běžná cena €4,99 EURVýprodejová cena €4,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €16,63 za kg€4,49 EUR -
BIO "Kuřecí krabička" - 4220 g
cca. 4220g - BIO kuře
Běžná cena €139,99 EURVýprodejová cena €139,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €33,17 za kg -
Australský Wagyu Entrecôte – Ribeye (8+)
350g - 2000g
Běžná cena Od €111,49 EURVýprodejová cena Od €111,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €318,54 za kg€111,49 EUR -
250 g TKF
Běžná cena €30,49 EURVýprodejová cena €30,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €121,96 za kg -
2500 g TKF
Běžná cena €133,99 EURVýprodejová cena €133,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €53,60 za kg -
1000 - 2000 g
Běžná cena Od €26,49 EURVýprodejová cena Od €26,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €26,49 za kg