Hledat
-
Až 10% slevaminimálně 300 g
Běžná cena €7,64 EURVýprodejová cena €7,64 EUR Běžná cenaJednotková cena €25,47 za kg€8,49 EUR -

200g - 2000g
Běžná cena Od €41,99 EURVýprodejová cena Od €41,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €208,49 za kg€0,00 EUR -
1000 g
Běžná cena €9,49 EURVýprodejová cena €9,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €9,49 za kg -
Až 11% slevaBěžná cena €33,74 EURVýprodejová cena €33,74 EUR Běžná cenaJednotková cena za€37,96 EUR -
Běžná cena Od €25,00 EURVýprodejová cena Od €25,00 EUR Běžná cenaJednotková cena za -
3 žebra Red Heifer Prime Selection (včetně filetu bez entrecote) pro sušení
minimálně 12 kg
Běžná cena Od €449,49 EURVýprodejová cena Od €449,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €37,46 za kg -
1600 g
Běžná cena €35,49 EURVýprodejová cena €35,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €23,66 za kg -
80 g
Běžná cena €9,49 EURVýprodejová cena €9,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €118,63 za kg -
Klasický grilovací párty box 5 kg
Běžná cena €71,17 EURVýprodejová cena €71,17 EUR Běžná cenaJednotková cena za€71,17 EUR -
350g - 2000g
Běžná cena Od €24,99 EURVýprodejová cena Od €24,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €71,40 za kg -
Až 20% slevaPro D2 575 Schwarz (Pelletgrill)
Zbývá pouze 4Běžná cena €799,00 EURVýprodejová cena €799,00 EUR Běžná cenaJednotková cena za€999,90 EUR -
400 g
Běžná cena €6,99 EURVýprodejová cena €6,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €17,48 za kg -
Australský Wagyu Entrecôte – Ribeye (8+)
350g - 2000g
Běžná cena Od €111,49 EURVýprodejová cena Od €111,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €318,54 za kg€111,49 EUR -
Rogue PRO & PRO-S Unterschrank, Schwarz
Zbývá pouze 7Běžná cena €199,00 EURVýprodejová cena €199,00 EUR Běžná cenaJednotková cena za€199,00 EUR -
250g - 2000g
Běžná cena Od €18,99 EURVýprodejová cena Od €18,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €75,96 za kg€0,00 EUR -
Bílé tygří krevety - připravené k vaření
1000 g / připraveno do kuchyně
Běžná cena €199,99 EURVýprodejová cena €199,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €199,99 za kg
