Hledat
-
7 žeber Red Heifer Prime Selection (bez filé) pro sušení
minimálně 15 kg
Běžná cena Od €561,49 EURVýprodejová cena Od €561,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €37,43 za kg -
3 žebra Red Heifer Prime Selection (bez filé bez entrecote) k sušení
minimálně 10 kg
Běžná cena Od €374,49 EURVýprodejová cena Od €374,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €37,45 za kg -
250g - 2000g
Běžná cena Od €24,49 EURVýprodejová cena Od €24,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €97,96 za kg€24,49 EUR -
Karaage Tori - Křupavé kuřecí kousnutí
500 g
Běžná cena €16,99 EURVýprodejová cena €16,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €33,98 za kg -
Zbývá pouze 7Běžná cena €11,90 EURVýprodejová cena €11,90 EUR Běžná cenaJednotková cena za€11,90 EUR -
Až 20% sleva#Masová škola 10. července 2026
až 3700 g (v závislosti na balení)
Běžná cena Od €13,99 EURVýprodejová cena Od €13,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €78,38 za kg€224,98 EUR -
Rotisseriekorb Edelstahl (64000)
Zbývá pouze 3Běžná cena €74,95 EURVýprodejová cena €74,95 EUR Běžná cenaJednotková cena za€74,95 EUR -
Až 50% slevaZbývá pouze 2Běžná cena €11,00 EURVýprodejová cena €11,00 EUR Běžná cenaJednotková cena za€22,00 EUR -
80g
Zbývá pouze 8Běžná cena €8,99 EURVýprodejová cena €8,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €112,38 za kg€8,99 EUR -
Burgis nedělní knedlík - 4 x 4 bal
4 x 125 g v balení
Běžná cena €21,99 EURVýprodejová cena €21,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €11,00 za kg -
Až 10% sleva125 g
Běžná cena €8,99 EURVýprodejová cena €8,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €71,92 za kg€9,99 EUR -
Mehrzweckzange mit Silikon 40cm (116864)
Zbývá pouze 2Běžná cena €39,00 EURVýprodejová cena €39,00 EUR Běžná cenaJednotková cena za€39,00 EUR -
cca. 2700 g - Suché stárnutí
Běžná cena €349,99 EURVýprodejová cena €349,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €129,63 za kg -
Mehrzweckzange mit Silikon 30cm (116857)
Zbývá pouze 3Běžná cena €29,00 EURVýprodejová cena €29,00 EUR Běžná cenaJednotková cena za€29,00 EUR -
TRAVELQ PRO285EX mit klapbaren Wagen (Elektro-Grill)
Zbývá pouze 2Běžná cena €399,00 EURVýprodejová cena €399,00 EUR Běžná cenaJednotková cena za€399,00 EUR -
Die Schmiede - KREUTZERS Basic Crewneck Men (vínová)
4XL
Běžná cena €29,99 EURVýprodejová cena €29,99 EUR Běžná cenaJednotková cena za