Hledat
-
Gourmet Wild Manufaktur - Grilovací sada
3160 g
Běžná cena €114,99 EURVýprodejová cena €114,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €36,39 za kg -
cca. 2600 g - od nosu k ocasu
Běžná cena €179,99 EURVýprodejová cena €179,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €69,23 za kg -
Jaterní klobása ve sklenici z pastovaného vepřového masa
210 g
Běžná cena €14,49 EURVýprodejová cena €14,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €69,00 za kg€14,49 EUR -
900g - 1200g
Zbývá pouze 8Běžná cena Od €101,99 EURVýprodejová cena Od €101,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €113,32 za kg€101,99 EUR -
Klasický grilovací párty box 5 kg
Běžná cena €71,17 EURVýprodejová cena €71,17 EUR Běžná cenaJednotková cena za€71,17 EUR -
Až 10% slevaBěžná cena €53,05 EURVýprodejová cena €53,05 EUR Běžná cenaJednotková cena €16,32 za kg€58,95 EUR -
Multifunktions-Fleischkrallen (2er Set, 70043)
Zbývá pouze 4Běžná cena €17,95 EURVýprodejová cena €17,95 EUR Běžná cenaJednotková cena za€17,95 EUR -
Až 20% sleva#Masová škola 10. července 2026
až 3700 g (v závislosti na balení)
Běžná cena Od €13,99 EURVýprodejová cena Od €13,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €78,38 za kg€224,98 EUR -
Vyprodáno6000 g TKF
Běžná cena Od €169,49 EURVýprodejová cena Od €169,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €28,25 za kg -
Až 10% slevaVyprodáno300 g
Běžná cena Od €13,49 EURVýprodejová cena Od €13,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €59,97 za kg€13,49 EUR -
VyprodánoBůček z pastovaného vepřového masa 500g [TKF]
500 g
Běžná cena €20,99 EURVýprodejová cena €20,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €41,98 za kg€20,99 EUR -
VyprodánoSuchý kotleta z pastovaného vepřového masa 250g [TKF]
250 g
Běžná cena €11,49 EURVýprodejová cena €11,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €57,45 za kg€11,49 EUR -
Vyprodáno
-
Až 10% slevaVyprodáno300 g TKF
Běžná cena Od €15,74 EURVýprodejová cena Od €15,74 EUR Běžná cenaJednotková cena €52,47 za kg€17,49 EUR -
Až 10% slevaVyprodánoSimmentaler Tom and Jerry Steak
3800g
Běžná cena Od €40,04 EURVýprodejová cena Od €40,04 EUR Běžná cenaJednotková cena €36,40 za kg€44,49 EUR -
Až 30% slevaVyprodánoArgentinská hovězí svíčková s řetízkem a hlavou
1300 g
Běžná cena Od €99,04 EURVýprodejová cena Od €99,04 EUR Běžná cenaJednotková cena €82,53 za kg€141,49 EUR