Hledat
-
Vyprodáno900g - 1700g
Běžná cena Od €97,49 EURVýprodejová cena Od €97,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €108,32 za kg€97,49 EUR -
Až 10% slevaVyprodánoSimmentaler Tom and Jerry Steak
3800g
Běžná cena Od €40,04 EURVýprodejová cena Od €40,04 EUR Běžná cenaJednotková cena €36,40 za kg€44,49 EUR -
VyprodánoBěžná cena €0,01 EURVýprodejová cena €0,01 EUR Běžná cenaJednotková cena za -
VyprodánoBěžná cena €317,39 EURVýprodejová cena €317,39 EUR Běžná cenaJednotková cena za -
Vyprodáno4 x 175 g
Běžná cena €60,00 EURVýprodejová cena €60,00 EUR Běžná cenaJednotková cena za -
VyprodánoKreutzers x Saus.Guru č. 12 – THE BARBECUE DUDE Dude's Alabama White
500 ml
Běžná cena Od €8,99 EURVýprodejová cena Od €8,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €26,98 za kg -
Vyprodáno6000 g TKF
Běžná cena Od €169,49 EURVýprodejová cena Od €169,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €28,25 za kg -
Vyprodáno600g - 1000g
Běžná cena Od €64,99 EURVýprodejová cena Od €64,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €108,32 za kg€64,99 EUR -
Vyprodáno600g - 1200g
Běžná cena Od €34,99 EURVýprodejová cena Od €34,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €58,32 za kg€34,99 EUR -
Až 10% slevaVyprodánoSimmental vysoké žebro korejského stylu TKF
1000 g TKF
Běžná cena €26,09 EURVýprodejová cena €26,09 EUR Běžná cenaJednotková cena €26,09 za kg€28,99 EUR -
VyprodánoNěmecká jelení kýta s kostí - 1800g [TKF]
1800 g TKF
Běžná cena €48,99 EURVýprodejová cena €48,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €27,22 za kg -
VyprodánoSuchý kotleta z pastovaného vepřového masa 250g [TKF]
250 g
Běžná cena €11,49 EURVýprodejová cena €11,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €57,45 za kg€11,49 EUR -
VyprodánoBůček z pastovaného vepřového masa 500g [TKF]
500 g
Běžná cena €20,99 EURVýprodejová cena €20,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €41,98 za kg€20,99 EUR -
VyprodánoWagyu Waiz – Beef Boxes Wagyu [TKF]
2200 - 4900 g
Běžná cena Od €169,99 EURVýprodejová cena Od €169,99 EUR Běžná cenaJednotková cena za€169,99 EUR -
VyprodánoTKF US Hanging Tender – celý kus
0,5 - 4 kg
Běžná cena €35,99 EURVýprodejová cena €35,99 EUR Běžná cenaJednotková cena za -
VyprodánoZdravím (z té lepší stránky) - degustační sada 6 lahví
6 lahví (každá 0,75 l)
Běžná cena €49,99 EURVýprodejová cena €49,99 EUR Běžná cenaJednotková cena za