Hledat
-
Až 30% slevaVyprodánoArgentinská hovězí svíčková s řetízkem a hlavou
1300 g
Běžná cena Od €99,04 EURVýprodejová cena Od €99,04 EUR Běžná cenaJednotková cena €82,53 za kg€141,49 EUR -
Vyprodáno600g - 1200g
Běžná cena Od €34,99 EURVýprodejová cena Od €34,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €58,32 za kg€34,99 EUR -
Vyprodáno200 g BMS 8-9
Běžná cena €32,99 EURVýprodejová cena €32,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €164,95 za kg -
Vyprodáno900g - 1700g
Běžná cena Od €97,49 EURVýprodejová cena Od €97,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €108,32 za kg€97,49 EUR -
VyprodánoWagyu Waiz – Beef Boxes Wagyu [TKF]
2200 - 4900 g
Běžná cena Od €169,99 EURVýprodejová cena Od €169,99 EUR Běžná cenaJednotková cena za€169,99 EUR -
Až 77% slevaVyprodánoPečené vepřové maso na zeleninovém lůžku
110 g
Běžná cena €2,49 EURVýprodejová cena €2,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €22,64 za kg€10,99 EUR -
Vyprodáno2000g - 6000g
Běžná cena Od €85,49 EURVýprodejová cena Od €85,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €27,58 za kg€85,49 EUR -
Vyprodáno900g - 2200g
Běžná cena Od €54,49 EURVýprodejová cena Od €54,49 EUR Běžná cenaJednotková cena za€54,49 EUR -
Vyprodáno -
Vyprodáno6000g / plné balení
Běžná cena Od €220,49 EURVýprodejová cena Od €220,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €58,02 za kg€220,49 EUR -
Vyprodáno
600 - 1000 g
Běžná cena €99,99 EURVýprodejová cena €99,99 EUR Běžná cenaJednotková cena za -
Až 10% slevaVyprodánoSimmental vysoké žebro korejského stylu TKF
1000 g TKF
Běžná cena €26,09 EURVýprodejová cena €26,09 EUR Běžná cenaJednotková cena €26,09 za kg€28,99 EUR -
Vyprodáno4 x 175 g
Běžná cena €60,00 EURVýprodejová cena €60,00 EUR Běžná cenaJednotková cena za -
Vyprodáno500g - 1400g
Běžná cena Od €29,99 EURVýprodejová cena Od €29,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €59,98 za kg -
Vyprodáno
1950 - 2450 g
Běžná cena €45,99 EURVýprodejová cena €45,99 EUR Běžná cenaJednotková cena za -
VyprodánoBěžná cena €89,42 EURVýprodejová cena €89,42 EUR Běžná cenaJednotková cena za€0,01 EUR
