Hledat
-
Krabí maso z kraba jedlého [TKF]
600 g TKF
Běžná cena €88,99 EURVýprodejová cena €88,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €148,32 za kg -
800 g
Běžná cena €36,49 EURVýprodejová cena €36,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €45,61 za kg -
Pahle Aljašský divoký losos - uzená klasika
cca. 850 g
Běžná cena €89,24 EURVýprodejová cena €89,24 EUR Běžná cenaJednotková cena €111,55 za kg -
Krab královský - nohy a drápy syrové 1000g [TKF]
1000g - syrový TKF
Běžná cena €174,99 EURVýprodejová cena €174,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €174,99 za kg -
200 g
Běžná cena €17,49 EURVýprodejová cena €17,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €87,45 za kg€17,49 EUR -
1000 g
Běžná cena €54,99 EURVýprodejová cena €54,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €54,99 za kg€54,99 EUR -
1000g - 2000g
Běžná cena €37,49 EURVýprodejová cena €37,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €37,49 za kg -
Krab královský - nohy a drápy vařené 600g [TKF]
600g - předvařený TKF
Zbývá pouze 1Běžná cena €99,99 EURVýprodejová cena €99,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €166,65 za kg -
180 g
Běžná cena €8,49 EURVýprodejová cena €8,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €47,17 za kg -
Safer Salmon ROHbert - filet z čerstvého lososa
cca. 1100 g
Běžná cena €72,99 EURVýprodejová cena €72,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €66,35 za kg -
Safer Salmon ROHbert - filet z čerstvého lososa
cca. 1100 g
Běžná cena €147,99 EURVýprodejová cena €147,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €134,54 za kg -
500 g
Běžná cena €877,25 EURVýprodejová cena €877,25 EUR Běžná cenaJednotková cena €1.754,50 za kg -
Sibiřský kaviár Polsko - 1000g
1000 g
Běžná cena €1.754,49 EURVýprodejová cena €1.754,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €1.754,49 za kg -
50g - 1000g
Běžná cena Od €87,72 EURVýprodejová cena Od €87,72 EUR Běžná cenaJednotková cena €1.754,40 za kg -
Pahle Alaska Divoký losos - nakládaný - rytý kopr
cca. 850 g
Běžná cena €89,24 EURVýprodejová cena €89,24 EUR Běžná cenaJednotková cena €111,55 za kg -
Asetra Caviar - SEPEHR DAD CAVIAR
50g - 1000g
Běžná cena Od €108,90 EURVýprodejová cena Od €108,90 EUR Běžná cenaJednotková cena €2.178,00 za kg