Hledat
-
Až 10% slevacca. 2000 g
Běžná cena €60,29 EURVýprodejová cena €60,29 EUR Běžná cenaJednotková cena €30,15 za kg€66,99 EUR -
Až 10% slevaFilet z perliček Supreme 4x200g
cca. 4x 200g
Běžná cena €32,84 EURVýprodejová cena €32,84 EUR Běžná cenaJednotková cena €41,05 za kg€36,49 EUR -
Až 10% slevaKřepelka fr.Plein Saveur (2 kusy)
minimálně 2x 175g
Běžná cena €11,69 EURVýprodejová cena €11,69 EUR Běžná cenaJednotková cena €33,40 za kg€12,99 EUR -
Až 10% slevaBIO kuřecí prsa z volného chovu 2x162,5g
cca. 2x 162,5g
Běžná cena €24,29 EURVýprodejová cena €24,29 EUR Běžná cenaJednotková cena €74,74 za kg€26,99 EUR -
Až 10% slevacca. 3x 450g
Běžná cena €29,24 EURVýprodejová cena €29,24 EUR Běžná cenaJednotková cena €21,66 za kg€32,49 EUR -
Až 10% slevaminimálně 2x 350g
Běžná cena €26,54 EURVýprodejová cena €26,54 EUR Běžná cenaJednotková cena €37,91 za kg€29,49 EUR -
Až 10% slevaDrůbeží karbanátky smažené na pánvi - 2 x 80 g
160 g
Běžná cena €5,39 EURVýprodejová cena €5,39 EUR Běžná cenaJednotková cena €33,69 za kg€5,99 EUR -
Až 10% slevaPižmová kachna francouzská 1,6 kg
cca. 1,6 kg
Běžná cena €28,79 EURVýprodejová cena €28,79 EUR Běžná cenaJednotková cena €17,99 za kg€31,99 EUR -
Až 10% slevacca. 1500 g
Běžná cena €27,89 EURVýprodejová cena €27,89 EUR Běžná cenaJednotková cena €18,59 za kg€30,99 EUR -
Až 10% slevaminimálně 300 g
Běžná cena €7,64 EURVýprodejová cena €7,64 EUR Běžná cenaJednotková cena €25,47 za kg€8,49 EUR -
Arg. vykoštěný zaječí hřbet - 1000g [TKF]
1000 g TKF
Běžná cena €65,99 EURVýprodejová cena €65,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €65,99 za kg -
Zbývá pouze 7Běžná cena €11,90 EURVýprodejová cena €11,90 EUR Běžná cenaJednotková cena za€11,90 EUR -
BIO Feinkost Englert - vývar z kostních kostí z drůbeže 6 x 440 ml
6 x 440 ml
Běžná cena €44,99 EURVýprodejová cena €44,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €17,04 za kg -
Až 18% slevaRäucherchips Poultry 700g (17833)
Zbývá pouze 5Běžná cena €6,99 EURVýprodejová cena €6,99 EUR Běžná cenaJednotková cena za€8,49 EUR -
Až 10% slevaFeinkost Englert - Bratenjus drůbež 6 x 350 ml
6 x 350 ml
Běžná cena €34,19 EURVýprodejová cena €34,19 EUR Běžná cenaJednotková cena €16,28 za kg€37,99 EUR -
Až 36% slevaBěžná cena €158,36 EURVýprodejová cena €158,36 EUR Běžná cenaJednotková cena za€247,44 EUR