Hledat
-
1000 g
Běžná cena €10,49 EURVýprodejová cena €10,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €10,49 za kg -
1000 g
Běžná cena €3,49 EURVýprodejová cena €3,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €3,49 za kg -
cca. 700 g
Běžná cena Od €8,49 EURVýprodejová cena Od €8,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €12,13 za kg€8,49 EUR -
10-16 kusů - 10kg party box
Běžná cena €118,99 EURVýprodejová cena €118,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €11,90 za kg€118,99 EUR -
Vepřový řízek z vrchní skořápky 4x180g
4x 180g
Běžná cena €10,49 EURVýprodejová cena €10,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €14,57 za kg -
Německý guláš z divočáka - 2500g [TKF]
2500 g TKF
Běžná cena €59,49 EURVýprodejová cena €59,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €23,80 za kg -
Žebra - St. Louis Cut 10kg Party Box
10-12 kusů - 10kg party box
Běžná cena €96,49 EURVýprodejová cena €96,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €9,65 za kg€0,00 EUR -
Až 10% sleva800 g
Běžná cena €11,24 EURVýprodejová cena €11,24 EUR Běžná cenaJednotková cena €14,05 za kg€12,49 EUR -
cca. 800 g
Běžná cena Od €7,99 EURVýprodejová cena Od €7,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €9,99 za kg€0,00 EUR -
Vepřový sýr ve sklenici vyrobený z pastovaného vepřového masa
210 g
Běžná cena €13,49 EURVýprodejová cena €13,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €64,24 za kg€13,49 EUR -
1000 g
Běžná cena €13,99 EURVýprodejová cena €13,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €13,99 za kg -
Originální iberská syrová šunka - 60g
60 g
Běžná cena €9,99 EURVýprodejová cena €9,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €166,50 za kg€8,99 EUR -
1500 g
Běžná cena €30,49 EURVýprodejová cena €30,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €20,33 za kg -
Řeznický rožeň pečeně min. 2,5 kg
2500 g
Běžná cena €38,99 EURVýprodejová cena €38,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €15,60 za kg -
Až 10% slevaSteaky na pánvi č. 1 - 10 kusů (2200 g)
2200 g
Běžná cena €27,89 EURVýprodejová cena €27,89 EUR Běžná cenaJednotková cena €13,95 za kg€30,99 EUR -
Až 10% slevaSteaky na pánvi č. 1 - 4 kusy (850 g)
850 g
Běžná cena €12,14 EURVýprodejová cena €12,14 EUR Běžná cenaJednotková cena €14,28 za kg€13,49 EUR