Hledat
-
Safer Salmon ROHbert - filet z čerstvého lososa
cca. 1100 g
Běžná cena €84,99 EURVýprodejová cena €84,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €77,26 za kg -
cca. 500 g
Běžná cena €6,49 EURVýprodejová cena €6,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €16,23 za kg -
Pahle Aljašský divoký losos - marinovaný - bazalka
cca. 850 g
Běžná cena €89,24 EURVýprodejová cena €89,24 EUR Běžná cenaJednotková cena €111,55 za kg -
Až 18% slevaRäucherchips Seafood 700g (17665)
Běžná cena €7,00 EURVýprodejová cena €7,00 EUR Běžná cenaJednotková cena za€8,49 EUR -
Safer Salmon ROHbert - filet z čerstvého lososa
cca. 1100 g
Běžná cena €87,99 EURVýprodejová cena €87,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €79,99 za kg -
Safer Salmon ROHbert - filet z čerstvého lososa
cca. 1100 g
Běžná cena €102,99 EURVýprodejová cena €102,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €93,63 za kg -
Ruský styl Beluga kaviár - SEPEHR DAD CAVIAR
50g - 1000g
Běžná cena Od €347,87 EURVýprodejová cena Od €347,87 EUR Běžná cenaJednotková cena €2.782,96 za kg -
Beluga Caviar - SEPEHR DAD CAVIAR
50g - 1000g
Běžná cena Od €208,72 EURVýprodejová cena Od €208,72 EUR Běžná cenaJednotková cena €4.174,40 za kg -
Kaviár Amur Imperial – SEPEHR DAD CAVIAR
50 g
Běžná cena Od €130,07 EURVýprodejová cena Od €130,07 EUR Běžná cenaJednotková cena €2.601,40 za kg -
Kaviár Mandarin Imperial – „KE“ Selection Klaus Erfort
50g - 1000g
Běžná cena Od €139,02 EURVýprodejová cena Od €139,02 EUR Běžná cenaJednotková cena €2.780,40 za kg -
125 g
Běžná cena €219,31 EURVýprodejová cena €219,31 EUR Běžná cenaJednotková cena €1.754,48 za kg -
Bílé tygří krevety - připravené k vaření
1000 g / připraveno do kuchyně
Běžná cena €199,99 EURVýprodejová cena €199,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €199,99 za kg -
1000 g / EasyPeel
Běžná cena €149,99 EURVýprodejová cena €149,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €149,99 za kg -
Kaviár Osietra – SEPEHR DAD CAVIAR
50g - 1000g
Běžná cena €998,24 EURVýprodejová cena €998,24 EUR Běžná cenaJednotková cena €1.996,48 za kg -
Safer Salmon ROHbert - filet z čerstvého lososa
cca. 1100 g
Běžná cena €84,99 EURVýprodejová cena €84,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €77,26 za kg -
Royal Beluga - klasický kaspický kaviár
50 g - 500 g
Běžná cena Od €194,99 EURVýprodejová cena Od €194,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €3.899,80 za kg