Hledat
-
2x 180g
Běžná cena Od €4,99 EURVýprodejová cena Od €4,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €13,86 za kg -
1500 g
Běžná cena €30,49 EURVýprodejová cena €30,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €20,33 za kg -
Krustovaná pečeně z ořechu - cca. 2280 g
2280 g
Běžná cena €23,49 EURVýprodejová cena €23,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €10,30 za kg -
900 g
Běžná cena €43,49 EURVýprodejová cena €43,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €48,32 za kg€42,29 EUR -
Až 10% slevaSteaky na pánvi č. 1 - 4 kusy (850 g)
850 g
Běžná cena €12,14 EURVýprodejová cena €12,14 EUR Běžná cenaJednotková cena €14,28 za kg€13,49 EUR -
Až 10% slevaSteaky na pánvi č. 1 - 10 kusů (2200 g)
2200 g
Běžná cena €27,89 EURVýprodejová cena €27,89 EUR Běžná cenaJednotková cena €13,95 za kg€30,99 EUR -
Až 15% slevaKreutzer's Premium BBQ Ribs 600g
600 g
Běžná cena €9,34 EURVýprodejová cena €9,34 EUR Běžná cenaJednotková cena €15,57 za kg€10,99 EUR -
Dietzel Duroc vepřové maso - dobrý výběr
cca. 1600 g
Běžná cena €84,99 EURVýprodejová cena €84,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €53,12 za kg -
600 g
Běžná cena €7,49 EURVýprodejová cena €7,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €12,48 za kg -
Řízek z pastovaného vepřového masa 3x170g [TKF]
510 g 3 kusy
Běžná cena €31,49 EURVýprodejová cena €31,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €61,75 za kg€31,49 EUR -
600 g
Běžná cena €8,49 EURVýprodejová cena €8,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €14,15 za kg -
1000 g
Běžná cena €9,49 EURVýprodejová cena €9,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €9,49 za kg -
cca. 1500 g
Běžná cena €16,49 EURVýprodejová cena €16,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €10,99 za kg -
Kasselský krk bez kosti - 500g
cca. 500 g
Běžná cena €7,49 EURVýprodejová cena €7,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €18,73 za kg -
300 g
Běžná cena €5,49 EURVýprodejová cena €5,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €18,30 za kg€4,99 EUR -
SEPP' balíček bylinkové slaniny
2200 g
Běžná cena €114,99 EURVýprodejová cena €114,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €44,92 za kg