Hledat
-
Až 10% slevaSchröder's Saar Grill - červený
4 x 100 g
Běžná cena €10,79 EURVýprodejová cena €10,79 EUR Běžná cenaJednotková cena €26,98 za kg€11,99 EUR -
Až 10% slevaKreutzers Chili Cheese Brats 5 x 100g TKF
5 x 100 g
Běžná cena €19,79 EURVýprodejová cena €19,79 EUR Běžná cenaJednotková cena €39,58 za kg€21,99 EUR -
Až 10% slevaBěžná cena Od €7,19 EURVýprodejová cena Od €7,19 EUR Běžná cenaJednotková cena €23,97 za kg€7,99 EUR -
Až 10% slevaKreutzers BEEF Chili Cheese Brats 5 x 80g TKF
5 x 80 g
Běžná cena €19,79 EURVýprodejová cena €19,79 EUR Běžná cenaJednotková cena €49,48 za kg€21,99 EUR -
0,8 - 1,5 kg
Běžná cena Od €81,99 EURVýprodejová cena Od €81,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €90,99 za kg -
250g - 2000g
Běžná cena Od €19,49 EURVýprodejová cena Od €19,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €77,96 za kg -
Až 10% slevacca. 1000 g
Běžná cena €14,39 EURVýprodejová cena €14,39 EUR Běžná cenaJednotková cena €14,39 za kg€15,99 EUR -
Až 10% sleva2800 g
Běžná cena €114,29 EURVýprodejová cena €114,29 EUR Běžná cenaJednotková cena €40,82 za kg€126,99 EUR -
200 g BMS 8-9
Zbývá pouze 6Běžná cena €32,99 EURVýprodejová cena €32,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €164,95 za kg -
Francouzský Pur vepřový salám - 600g
600 g
Běžná cena €27,49 EURVýprodejová cena €27,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €45,82 za kg -
Vepřový řízek obalený ve slanině - 850g
cca. 850 g
Běžná cena €28,99 EURVýprodejová cena €28,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €34,11 za kg -
Až 10% slevacca. 10x120g
Běžná cena €18,89 EURVýprodejová cena €18,89 EUR Běžná cenaJednotková cena €15,74 za kg€20,99 EUR -
Až 10% slevaBěžná cena Od €8,09 EURVýprodejová cena Od €8,09 EUR Běžná cenaJednotková cena €26,97 za kg€8,99 EUR -
200g - 1000g
Běžná cena Od €19,49 EURVýprodejová cena Od €19,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €96,99 za kg€19,49 EUR -
Až 10% slevacca. 1,2 kg
Běžná cena €17,09 EURVýprodejová cena €17,09 EUR Běžná cenaJednotková cena €14,24 za kg€18,99 EUR -
Až 10% slevaKukuřičná kuřecí prsa Supreme 700g (4 kusy)
minimálně 4x 175g
Běžná cena €18,44 EURVýprodejová cena €18,44 EUR Běžná cenaJednotková cena €26,34 za kg€20,49 EUR