Hledat
-
cca. 1800 g
Běžná cena €52,99 EURVýprodejová cena €52,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €29,44 za kg -
250g - 2000g
Běžná cena Od €24,49 EURVýprodejová cena Od €24,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €97,96 za kg€24,49 EUR -
Až 10% slevaminimálně 500 g
Běžná cena €5,84 EURVýprodejová cena €5,84 EUR Běžná cenaJednotková cena €11,68 za kg€6,49 EUR -
Až 10% slevaKukuřičná kuřecí prsa Supreme 700g (4 kusy)
minimálně 4x 175g
Běžná cena €18,44 EURVýprodejová cena €18,44 EUR Běžná cenaJednotková cena €26,34 za kg€20,49 EUR -
480 g
Běžná cena €13,49 EURVýprodejová cena €13,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €28,10 za kg€13,49 EUR -
HALALAž 10% slevaminimálně 500 g
Běžná cena €6,74 EURVýprodejová cena €6,74 EUR Běžná cenaJednotková cena €13,48 za kg€7,49 EUR -
Až 10% slevacca. 1,2 kg
Běžná cena €17,09 EURVýprodejová cena €17,09 EUR Běžná cenaJednotková cena €14,24 za kg€18,99 EUR -
2500 g
Běžná cena €72,48 EURVýprodejová cena €72,48 EUR Běžná cenaJednotková cena €28,99 za kg€72,48 EUR -
Až 10% sleva700 g
Běžná cena €23,39 EURVýprodejová cena €23,39 EUR Běžná cenaJednotková cena €33,41 za kg€25,99 EUR -
Až 10% slevaKreutzers Chili Cheese Brats 5 x 100g TKF
5 x 100 g
Běžná cena €19,79 EURVýprodejová cena €19,79 EUR Běžná cenaJednotková cena €39,58 za kg€21,99 EUR -
Až 10% slevacca. 1000 g
Běžná cena €14,39 EURVýprodejová cena €14,39 EUR Běžná cenaJednotková cena €14,39 za kg€15,99 EUR -
Saarbrücken šunka aspik - 300 g
300 g
Běžná cena €7,49 EURVýprodejová cena €7,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €24,97 za kg -
0,8 - 1,5 kg
Běžná cena Od €81,99 EURVýprodejová cena Od €81,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €90,99 za kg -
Až 10% slevaKreutzers BEEF Chili Cheese Brats 5 x 80g TKF
5 x 80 g
Běžná cena €19,79 EURVýprodejová cena €19,79 EUR Běžná cenaJednotková cena €49,48 za kg€21,99 EUR -
Až 10% slevacca. 3x 450g
Běžná cena €29,24 EURVýprodejová cena €29,24 EUR Běžná cenaJednotková cena €21,66 za kg€32,49 EUR -
Až 10% sleva250 g
Běžná cena Od €59,39 EURVýprodejová cena Od €59,39 EUR Běžná cenaJednotková cena €65,85 za kg€65,99 EUR